iiyama E2607WSD – 26 cali dla wymagających

W ofercie firmy iiyama pojawił się nowy monitor z matrycą o przekątnej 26 cali, wyświetlający obraz o rozdzielczości 1920×1200. Charakteryzuje się krótkim czasem reakcji wynoszącym zaledwie 2 ms i kontrastem 6000:1 ACR. Dzięki temu obraz na ekranie jest zawsze wyraźny i czysty, bez smug i zniekształceń.

iiyama E2607WSD wyposażony jest w dwa wejścia sygnału: cyfrowe – DVI-D (zgodne ze standardem HDCP) oraz analogowe wejście – D-Sub. Dwa 5-watowe głośniki stereo zapewniają dobrej jakości, mocny jak na monitor, dźwięk. Model E2607WSD wyposażony jest w funkcję OptiColour, która optymalizuje poziom kontrastu, jasności i ustawienia kolorów dla pięciu predefiniowanych trybów pracy monitora tj.: Filmy, Gry, Zdjęcia, Tekst i Standard. Wykorzystane technologie Overdrive, ACR (Advanced Contrast Ratio), HDCP pozwalają cieszyć się fenomenalną jakością obrazu o nasyconym kontraście podkreślającym czerń. Monitor ten doskonale sprawdzi się więc zwłaszcza w filmach i grach.

Model iiyama E2607WSD dostępny jest w czarnym, błyszczącym kolorze obudowy, w sugerowanej cenie detalicznej 1349 PLN brutto.

Panel dostępny jest też w wersji z wejściem HDMI – iiyama E2607WS. Jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 1699 PLN.

Więcej informacji o produkcie: http://www.iiyama.com/pl_PL/Product/category/2/product/180

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu