La śpiewająco

Licence Agency , dostawca rozwiązań z zakresu produkcji multimedialnych na płytach kompaktowych, informuje, że zrealizował kontrakt dla Artmus-IK. W ramach kontraktu LA wykonało tłoczenie płyt CD, druk opakowań digipack wraz z bookletem oraz foliowanie na potrzeby komunikacji zewnętrznej klienta.

Zlecenie LA było związane z wydaniem przez Artmus-IK nowego albumu Izabeli Kopeć pt. „Five”. Jej głos to jeden z najpiękniejszych mezzosopranów lirycznych. 8 grudnia rozpoczęła się promocja utworów z nowej płyty, która ma się ukazać na przełomie stycznia i lutego 2010 r.

„Słuchanie tak czystego i pięknego głosu to sama przyjemność”, powiedział Michał Czerwiowski, właściciel LA.

LA jest polskim wydawcą produkcji multimedialnych mającym w ofercie konkurencyjne ceny na tłoczenie płyt, udźwiękowienie każdej produkcji z zakresu audio i dysponującą bogatą bazą lektorów i czytających aktorów.

W ofercie LA znajduje się kilkaset licencji na produkcje multimedialne (m.in. audio-booki, programy edukacyjne, gry), tłoczenie własnych produkcji klienta i produkcja materiałów
na zlecenie.

Na przestrzeni ostatniego roku LA zrealizowało zlecenia z zakresu produkcji multimedialnych m.in. dla: Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Wydawnictwa Naukowego Scholar, Polskiej Fundacji im Roberta Schumana, Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Time, Nowej Ery, Miasta Stołecznego Warszawa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu