ATM Grupa – zmiany w zarządzie na stanowisku Wiceprezesa

Zarząd ATM Grupy – największego niezależnego producenta programów telewizyjnych – powołał w dniu 7 grudnia 2009 roku funkcję prokurenta samoistnego. Stanowisko to objęła Pani Dorota Michalak-Kurzewska, która tym samym złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu. Jednocześnie, decyzją Rady Nadzorczej ATM Grupy, na wniosek Prezesa Zarządu, funkcję Wiceprezesa Zarządu objął Pan Andrzej Muszyński.

Dorota Michalak-Kurzewska wspólnie z mężem Tomaszem Kurzewskim założyli ATM Grupę w 1995 roku. Od momentu powstania spółki, jako Prezes Zarządu, tworzyła jej fundamenty, a następnie sukcesywnie rozwijała działalność, budując aktualną pozycję firmy na rynku produkcji telewizyjnej. To między innymi dzięki jej zaangażowaniu i pracy, spółka w 2004 roku z sukcesem zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie będzie nadal uczestniczyć w działalności ATM Grupy pełniąc funkcję prokurenta samoistnego.

Stanowisko Wiceprezesa Zarządu ATM Grupy objął w dniu 7 grudnia 2009 roku – posiadający wieloletnie doświadczenie w branży telewizyjnej i reklamowej – Andrzej Muszyński.

„Pojawienie się w Zarządzie ATM Grupy p. Andrzeja Muszyńskiego to dla naszej firmy cenne wydarzenie. Jesteśmy dumni, że do naszego zespołu dołączył człowiek o takim doświadczeniu i wiedzy. Wieloletnia praktyka w branży reklamowej będzie z pewnością dużym wsparciem dla zarządu w zakresie pozyskiwania nowych kontrahentów i dalszego rozwoju biznesu” – mówi Tomasz Kurzewski, prezes zarządu ATM Grupy.

Andrzej Muszyński w latach 1992-2001 był Dyrektorem Biura Reklamy Telewizji Polsat. Od 2001 do 2006 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu w firmie Magna Global Polska Sp. z o.o. (struktura negocjacyjna domów mediowych należących do grupy Interpublic Group of Companies) oraz Magna Entertainment Sp. z o.o. Od 2007 roku jest Prezesem oraz Właścicielem spółki Aldentro Sp. z o.o. zajmującej się świadczeniem usług w zakresie branded content.

Pan Andrzej Muszyński jest absolwentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością filmoznawstwa.

„Nawiązanie współpracy z ATM Grupą to dla mnie możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie w branży telewizyjnej okaże się przydatne i dzięki m.in.: znajomości rynku branded content, będziemy mogli wzbogacić ofertę ATM Grupy, a w efekcie pozyskać nowych klientów” – mówi Andrzej Muszyński, wiceprezes ATM Grupy.

Obecnie w skład Zarządu ATM Grupa wchodzi pięć osób – Tomasz Kurzewski – Prezes Zarządu, Maciej Grzywaczewski oraz Andrzej Muszyński – Wiceprezesi Zarządu, a także Grażyna Gołębiowska i Paweł Tobiasz – Członkowie Zarządu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu