Zdobądź „Złoto Afryki” z kartą Alior Banku

Alior Bank zachęca do uczestnictwa w konkursie „Złoto Afryki” organizowanym przez MasterCard. Nagrodami w konkursie są vouchery na wyjazd do Republiki Południowej Afryki oraz sztabki złota.

W promocji, która trwa do 14 lutego 2010 r., mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni Klienci indywidualni lub biznesowi Alior Banku posiadający lub użytkujący karty kredytowe MasterCard, karty debetowe Debit MasterCard lub MasterCard Electronic.

Zorganizowana przez MasterCard promocja ma na celu aktywizację użytkowników kart płatniczych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokonać transakcji jedną z kart: MasterCard, Debit Master Card lub MasterCard Electronic, a następnie wysłać zgłoszenie konkursowe za pośrednictwem SMS-a na numer 3636 lub za pośrednictwem strony internetowej www.mastercard.pl.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • 11 nagród I stopnia (losowanie jednej w każdym tygodniu trwania promocji) – voucher o wartości 38 000 zł brutto uprawniający do wyjazdu turystycznego do Republiki Południowej Afryki;
  • 76 nagród II stopnia (losowanie jednej każdego dnia trwania promocji) – sztabka złota o wadze 10 gram, o przybliżonej wartości 1157,46 zł brutto.

Obecnie w ofercie Alior Banku znajdują się karty kredytowe dopasowane do różnego typu Klientów, które jednocześnie umożliwiają udział w konkursie: karty kredytowe Silver i Gold, karta kredytowa Lotnicza, karta kredytowa Samochodowa, karta kredytowa Platinum, a także karty debetowe Debit MasterCard oraz karty kredytowe i debetowe MasterCard Business.

Promocji „Złoto Afryki” towarzyszy kampania reklamowa w telewizji, prasie, Internecie oraz za pośrednictwem nośników typu outdoor. W oddziałach Alior Banku pojawią się specjalne standy oraz ulotki promocyjne.

Więcej informacji o oferowanych przez Alior Bank kartach płatniczych można uzyskać odwiedzając jeden z oddziałów banku lub wchodząc na stronę internetową www.aliorbank.pl Natomiast szczegółowe informacje o konkursie „Złoto Afryki” znajdą państwo na stronie www.mastercard.pl .

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu