„Lawina prezentów” od Komputronik.pl w portalu Interia.pl

Komputronik.pl przyłączył się do świątecznej „Lawiny prezentów” – konkursu organizowanego przez INTERIA.PL. Przez najbliższy tydzień e-sklep będzie sponsorem edycji dziennych konkursu, którego uczestnicy mają szansę wygrać m.in. sprzęt komputerowy, telefony oraz aparaty fotograficzne.

W terminie od 14 do 20 grudnia br. na stronie www.lawinaprezentow.interia.pl trzykrotnie w ciągu dnia (o godzinie 10:00, 14:00 i 17:00) będą publikowane pytania dotyczące produktów z oferty internetowego sklepu Komputronik.pl. Na internautów, którzy poprawnie odpowiedzą na najwięcej pytań oraz zgromadzą na swym koncie największą liczbę punktów, czekają atrakcyjne nagrody. Należą do nich m.in.: MacBook Air, cyfrowa kamera HD, konsola Playstation 3 Slim i netbook Asus Eee PC.

Konkursowi towarzyszyć będą dodatkowe działania zachęcające do kupowania świątecznych prezentów w internetowym sklepie Komputronik.pl. Najlepszy e-sklep w Polsce* roześle mailing do bazy 100 000 użytkowników portalu oraz przeprowadzi kampanię swoich produktów w największych serwisach Interia.pl: Nowe Technologie, Fakty, Sport, Biznes, Motoryzacja oraz Gry.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu