Wybrano Najpiękniejszych Solaris Center

W ubiegłą sobotę w Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16) wybrano naj-piękniejszą Małą Miss, Małego Mistera oraz Miss Nastolatek. Konkurs odbył się w ramach „Mikołajkowego  Weekendu”. Wszyscy laureaci są mieszkań-cami Opola. Uwielbiają malować, śpiewać i tańczyć. Może to początek ich wielkiej kariery? Pierwszy krok mają już za sobą.

Konkurs trwał dwa dni. W piątek (5.12.2009) został przeprowadzony casting do głównego konkursu. Zgłosiło się bardzo dużo chętnych. Na początku chęć udziału w konkursie zgłaszały dzieci do najniższych wiekowo kategorii. Z biegiem czasu również nastolatki przezwyciężyły tremę podejmując odważną decyzję. Wytłumaczyliśmy, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę – mówi jedne z jurorów. Ostatecznie trzyosobowe jury zakwalifikowało 14 pretendentów do głównych laurów. W sobotnim konkursie (6.12.2009) finaliści przebrani w stroje przygotowane przez najemców Solaris Center kilkakrotnie pojawiali się na kilkumetrowym wybiegu oraz na wzór tradycyjnych wyborów odpowiadali na trudne pytania. Koronę najpiękniejszych zdobyli w kategorii:

  1. Mała Miss – Natalia Karlińska (lat 4), która lubi śpiewać i tańczyć
  2. Mały Mister – Łukasz Brój (9 lat), który w wolnych chwil trenuje karate i breakdance
  3. Miss Nastolatek – Martyna Sadowska (lat 11 ), której największą pasją jest taniec

To jednak nie był koniec sobotnich atrakcji. Na uczestników czekały ponadto pokazy mo-dy, pokaz fryzur i makijażu zorganizowany przez profesjonalistów z L’Oreal i Douglas, konkursy z licznymi nagrodami, kąciki zabaw dla dzieci oraz stoisko do pakowa-nia prezentów.

W niedzielę do Solaris Center zawitał Święty Mikołaj obdarowując prezentami najgrzeczniejszych. W świąteczny nastrój wprowadził nas koncert kolęd połączony z konkursem karaoke i bal ze śnieżynkami. Wielu słuchaczy bardzo zainteresowały dwa przedstawienia teatralne „Mikołajki XXI wieku” oraz „Idzie Mikołaj”. Również tak jak w dniu poprzednim, na wszystkich czekały konkursy dla rodzin i dzieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu