Komputronik Biznes wspiera aukcje charytatywne Allegro

Komputronik Biznes, integrator rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji, przekazał kilkadziesiąt przedmiotów na aukcje charytatywne organizowane przez Allegro dla potrzebujących lub chorych dzieci z Rumunii, Bułgarii, Białorusi i Kazachstanu. Komputronik Biznes po raz drugi zdecydował się na wsparcie tej potrzebnej inicjatywy.

– W okresie Świąt Bożego Narodzenia dużo mówi się o komercjalizacji tego wartościowego okresu w roku. Pomagając najmłodszym chcemy być częścią społeczności biznesowej, która stara się zmienić ten stereotyp walcząc nie tylko o zyski, ale również o wartości, których nie da się przeliczyć na pieniądze – mówi Mirosław Jasiak, Kierownik Marketingu Komputronik Biznes.

Przekazane przez Komputronik Biznes przedmioty to m.in.: drukarki, kamery internetowe, klawiatury, myszki i in. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze zasilą konta fundacji pomagających dzieciom. Aukcje charytatywne będą organizowane na serwisach Allegro w wyżej wymienionych krajach na witrynach: Allegro.by, Allegro.kz, Aukro.bg oraz Aukro.ro.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu