Super prezenty w świątecznej kampanii Komputronik SA!

Komputronik SA rozpoczął świąteczną kampanię promocyjną „Najlepsze prezenty na Święta” w porozumieniu z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania. Starannie wyselekcjonowane produkty firm: ASUS, Apple, Microsoft, iiyama oraz Modecom, stanowią idealne propozycje na udane prezenty w atrakcyjnych cenach.

Kampania jest prowadzona przez wszystkie salony Komputronik oraz sklep internetowy Komputronik.pl. Świąteczna promocja w salonach Komputronik obejmuje około 40 produktów w trzech kategoriach: dla Pań, dla Panów oraz dla Dzieci. Każdą propozycję upominku oznaczono naklejką „Kup na prezent”. Wyboru produktów dokonali doświadczeni specjaliści Komputronik SA, co gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjność świątecznych propozycji.

Wśród starannie wyselekcjonowanych produktów znajdują się między innymi: notebooki, komputery stacjonarne, monitory, głośniki, telefony, odtwarzacze MP3 i akcesoria do gier. Z kolei na klientów sklepu internetowego Komputronik.pl czeka około 200 atrakcyjnych produktów w Świątecznym Pasażu, który znajduje się pod adresem www.komputronik.pl/pasaz. Użytkownik po wybraniu odpowiedniej kategorii („Dla Niej”, „Dla Niego”, „Dla dziecka”) wskazuje kwotę, jaką zamierza wydać na prezent. W efekcie uzyskuje listę sprzętu IT i elektroniki użytkowej, która odpowiada na potrzeby najbardziej nawet wymagających miłośników nowoczesnych technologii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu