Świąteczne prezenty dla niej i dla niego do kupienia SMS’em w serwisie Polki.pl

Dzięki współpracy portalu dla kobiet Polki.pl z systemem kupowania SMS’em OneStep, od początku grudnia pod adresem www.polki.one-step.pl dostępna jest atrakcyjna oferta prezentów świątecznych.

Wszystkie dostępne produkty można wygodnie i bezpiecznie kupić SMS’em, z gwarancją dostawy przed Świętami. Dzięki tej możliwości nie trzeba tracić czasu w kolejkach w zatłoczonych sklepach czy centrach handlowych – wystarczy wysłać SMS’a.

Wśród polecanych prezentów znajdują się najnowsze książki, topowe filmy i seriale na DVD, kosmetyki dla niej i dla niego oraz muzyka.

„Współpraca z wydawnictwem Edipresse i portalem Polki.pl jest dla OneStep uznaniem pozycji na rynku i nobilitacją. Obecnie w ramach wspólnych działań, OneStep oferuje w serwisie możliwość zakupu prezentów świątecznych SMS’em. W najbliższej przyszłości planujemy znacznie rozszerzyć ofertę polecanych w serwisie produktów” – powiedział Klaudiusz Frydrych, Prezes Zarządu OneStep.

„Oferowanie produktów do kupienia SMS’em za pośrednictwem serwisu Polki.pl jest atrakcyjnym uzupełnieniem serwisu gwiazdkowego. Użytkowniczki Polki.pl to osoby aktywne i ceniące swój czas. Możliwość zakupu świątecznych prezentów SMS’em w OneStep  to unikatowa wartość dodana, którą możemy im zaoferować.” – Karolina Stępczyńska, Dyrektor Działu On-Line, Edipresse.

Żeby skorzystać z oferty zakupu świątecznych prezentów na portalu, należy wejść na stronę www.polki.one-step.pl, a następnie kliknąć na wybraną zakładkę produktową. Na stronę sklepu kierują bannery reklamowe emitowane na portalach Polki.pl oraz Wizaz.pl, a także box reklamowy na stronie głównej Polki.pl. Produkty podzielone są na pomysły „dla niej” i „dla niego”, jak również na różne zakresy cenowe. Każdy produkt opatrzony jest zdjęciem oraz szczegółowym opisem. Po wybraniu pozycji, którą chce się kupić, wystarczy wysłać SMS z kodem znajdującym się pod danym produktem na numer 70500. Konsultant OneStep oddzwania, by potwierdzić szczegóły zamówienia. Towar trafia do Klienta w przeciągu 2-3 dni od daty złożenia zamówienia. Płatność dokonywana jest przy odbiorze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu