Komputronik SA rozpoczął wypożyczanie sprzętu i oprogramowania!

Komputronik SA, czołowy polski dostawca sprzętu IT i elektroniki użytkowej, rozpoczął wypożyczanie notebooków, komputerów, projektorów, ekranów projekcyjnych, drukarek, głośników oraz routerów. Sprzęt oferowany jest wraz   z oprogramowaniem niezbędnym do pracy.  

Usługa skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują sprzętu IT okresowo, na przykład na targi, szkolenia, prezentacje i konferencje. Z możliwości wypożyczenia sprzętu IT skorzystają także firmy, które realizują sezonowe projekty, bądź muszą poradzić sobie z obsługą przedświątecznej sprzedaży. Wówczas wypożyczenie sprzętu może być znacznie bardziej opłacalne, niż kupno nowych produktów, które po okresie intensywnej pracy lub zakończeniu projektu, nie będą już potrzebne.

Koszt wypożyczenia notebooka na jeden tydzień nie przekracza kilkuset złotych, zaś   w przypadku projektorów, routerów czy drukarek wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych. Klienci mogą w ten sposób korzystać z produktów takich marek, jak: Asus, Brother, California Access, Creative, Dell, Komputronik, Linksys oraz Logitech.

Posiadane zaplecze techniczne i doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi producentami gwarantuje klientom kompleksową obsługę w szybkim czasie. Zgłoszenia przyjmowane  są pod adresem poczty elektronicznej: l-wypozyczenia@komputronik.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu