Lenovo IdeaPad Y550 – idealny prezent od Komputronik SA

Notebook Lenovo IdeaPad Y550 to doskonały kandydat na gwiazdkowy prezent – przekonuje Komputronik SA w ogólnopolskiej świątecznej kampanii internetowej, która potrwa do 23 grudnia br. Przez najbliższe dwa tygodnie bannery promujące Lenovo IdeaPad Y550 będą pojawiać się w kilkuset serwisach internetowych, m.in: Autocentrum.pl, Bankier.pl, Dziennik.pl, Gazeta.pl, Onet.pl, a także na witrynach należących do wydawnictw: Axel Springer Polska oraz IDG Poland.

Szczegóły świątecznej promocji znajdują się na stronie: www.komputronik.pl/lenovo.  Promowany notebook Lenovo IdeaPad Y550 (59-026885) dysponuje wydajnym procesorem Intel Core 2 Duo T6600 (2,2 GHz) oraz szybką kartą graficzną NVidia GeForce 240 z 1GB pamięci wideo. Pracę systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Home Premium wspiera pamięć DDR3 o pojemności 4GB. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się płynną grafiką i ostrym, nasyconym obrazem na 15,6-calowej matrycy WXGA podświetlanej diodami LED. Wszelkie niezbędne pliki i dokumenty zmieszczą się na 320-gigabajtowym dysku twardym.

Model zaskoczy przyszłego użytkownika stylowym wzornictwem i funkcjonalnością. Technologia Multi-Touch pozwala na wykonywanie skomplikowanych poleceń za pomocą jednoczesnych ruchów kilku palców. Z kolei funkcja Chiralmotion umożliwia wygodne przewijanie ekranu, co jest przydatne zwłaszcza podczas przeglądania stron internetowych.

Notebooki Lenovo IdeaPad Y550 dysponują gniazdem CIR, które służy do zdalnego sterowania za pomocą pilota Lenovo. Użytkownik może skorzystać z gniazd: VGA, eSATA, ExpressCard oraz portu HDMI. W obudowie znajduje się miejsce na montaż tunera TV. Dobry dźwięk zapewnia, poza dwoma głośnikami, wbudowany subwoofer. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Cena Lenovo IdeaPad Y550 (59-026885) wynosi 3 199 zł brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu