Jedyny taki toner na rynku

Black Point jako pierwszy wśród producentów alternatywnych wprowadził na rynek toner kompatybilny z drukarkami HP Laser Jet P4015, P4515. Dla użytkowników tych drukarek kartridż LBPPH64X to 13% więcej drukowania!

Jesień w Black Poincie obfituje w nowości. Kolejną z nich jest nowy produkt w linii Black Point Plus – kartridż przeznaczony do drukarek HP LJ P4015, P4515. Jak wszystkie produkty w serii Plus, toner LBPPH64X charakteryzują: jakość na najwyższym poziomie oraz zwiększona wydajność w stosunku do produktu oferowanego przez producenta HP.

Kartridż LBPPH64X firmy Black Point jest pierwszym na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych tonerem kompatybilnym z drukarkami Laser Jet P4015, P4515. Dzięki temu użytkownicy mogą drukować o 3000 stron więcej! – Większa wydajność wpływa na optymalizację pracy biura – rzadsze wymiany torów to mniej przestojów w pracy – zauważa Paweł Matwijów, menadżer oferty w firmie Black Point.

Produkt objęty jest dożywotnią gwarancja oznacza to, że producent zapewnia jego niezawodność przez cały okres eksploatacji tj. do momentu wyczerpania się tonera. – Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość, wydajność i pełną opiekę gwarancyjną – zapewnia Paweł Matwijów.

Kartridż monochromatyczny Black Point LBPPH64X:

Wydajność: 27 000 stron (o 13% więcej niż materiał producenta drukarki)

Kompatybilność: HP Laser Jet P4015, P4515

Sugerowana producenta: 499 zł netto

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu