Limitowana edycja ESET Smart Security z plecakiem

Od 1 grudnia rozpoczęła się sprzedaż limitowanej edycji pakietu bezpieczeństwa ESET Smart Security, z dołączonym oryginalnym plecakiem ESET. Specjalna wersja programu z plecakiem będzie dostępna w sprzedaży do końca roku.

Limitowaną edycję ESET Smart Security z plecakiem można kupić w większości sklepów komputerowych na terenie całego kraju oraz w wybranych sklepach internetowych. Plecak ESET dołączany jest do pakietu bezpłatnie, a cena limitowanej edycji ESET Smart Security jest taka sama jak dotychczasowej, standardowej wersji programu.

ESET Smart Security 4 miał swoją polską premierę w marcu bieżącego roku. To kontynuacja pakietu bezpieczeństwa zbudowanego na bazie znanego programu antywirusowego ESET NOD32 Antivirus. ESET Smart Security działa w oparciu o mechanizmy sztucznej inteligencji, dzięki którym zapewnia skuteczną ochronę nie tylko przed znanymi, ale również przed zupełnie nowymi zagrożeniami. Pakiet zyskał dużą grupę sympatyków z uwagi na swoją lekkość i szybkość działania.

Sprzedaż limitowanej edycji pakietu ESET Smart Security wesprze kampania reklamowa prowadzona w serwisach Nasza-klasa, Interia, Gry-Online, chip.pl, O2 i wielu innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu