Przejdź do treści

Zamów list od Mikołaja dla swojego dziecka

Lada chwila ruszy okres przedświąteczny. W galeriach handlowych pojawią się wystawy świąteczne, a do sprzedaży wejdą nowe modele zabawek i najróżniejszych  prezentów dla naszych pociech. W tym roku ciekawą propozycją na prezent dla naszego dziecka jest specjalnie przygotowany, unikalny List od Świętego Mikołaja.

Na stronie www.listymikolaja.pl możemy zamówić spersonalizowany list, opatrzony oryginalną pieczątką, gdzie Mikołaj zwraca się do naszego dziecka po imieniu.

List od Mikołaja jest znakomitym urozmaiceniem typowych prezentów w postaci zabawek i słodyczy. W prosty i co najważniejsze tani sposób możemy sprawić ogromną radość naszemu dziecku, które czuje się wyjątkowo, ponieważ to właśnie Święty Mikołaj pisze bezpośrednio do niego i pozdrawia z dalekich zimowych krain.

Pod adresem www.listymikolaja.pl wybieramy grafikę, treść listu i personalizujemy przesyłkę wpisując imię naszego dziecka lub przyjaciela. Listy są przygotowywane na eleganckim papierze z czcionką ręcznego pisma i wysyłane w ciągu 5 dni roboczych od momentu zapłaty.  Listy zwykle zamawiane są z okazji Mikołajek lub Gwiazdki. Usługa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Ważne, aby odpowiednio wcześnie zamówić list dla naszego dziecka, aby terminowo dotarł do domu. Na całym świecie listy od Mikołaja stały się bardzo popularnym prezentem świątecznym. Każdy  nich jest jedyny w swoim rodzaju, a uśmiech dziecka po otrzymaniu takiej przesyłki jest gwarantowany.

Świętego można również  znaleźć na serwisach:

FaceBooku: http://www.facebook.com/people/Swiety-Mikolaj/100000411203455
BLIPie: http://swietymikolaj.blip.pl/
Naszej-Klasie: http://nasza-klasa.pl/profile/19897052