Przejdź do treści

Wyczaruj magiczne świąteczne chwile dzięki Wonderbox

Przed nami święta – czas magiczny i wyjątkowy, dający możliwość zatrzymania się w codziennym pędzie i czerpania radości z przebywania z bliskimi. Zanim jednak usiądziemy przy wigilijnym stole, czeka nas szaleństwo świątecznych zakupów i wybór prezentów. Co roku to ostanie sprawia nam chyba najwięcej problemów. O ich rozwiązaniu pomyślała firma Wonderbox, wprowadzając nowe propozycje gotowych pakietów prezentowych.  

Każdy z nas wie, jakie to uczucie dostać nietrafiony lub nudny prezent. Z jednej strony nie chcemy urazić ofiarodawcy, a z drugiej wiemy, że nigdy nie będziemy z podarunku korzystać. Bliskim nie chcemy fundować takich dylematów, więc co roku od nowa zadajemy sobie pytanie co kupić, aby nie powielać tych samych pomysłów i żeby kolejny raz nie skończyło się na zestawie kosmetyków, koszuli lub – o zgrozo! – skarpetkach. A może tym razem zrezygnować z wręczania bliskim kolejnych przedmiotów i podarować im… piękne przeżycia? Taką możliwość stwarzają pudełka prezentowe Wonderbox. Wonderbox to wyjątkowa propozycja pozwalająca obdarowanej osobie samodzielnie wybrać dla siebie prezent z gamy dostępnych atrakcji. W ofercie dostępne są trzy podzielone tematycznie rodzaje pudełek: Uroda, Kolacja Dla Dwojga i Adrenalina. Wprowadzona przed sezonem gwiazdowym nowa odsłona pakietów Wonderbox zawiera rozszerzoną ofertę atrakcji. Można wybierać z tysiąca kilkuset opcji organizowanych przez 300 różnych firm. Zasięg geograficzny obejmuje w tej chwili aż 18 największych miast Polski, w porównaniu do 6 dotychczasowych. Każdy z trzech tematycznych pakietów jest dostępny w kilku wariantach cenowych – najtańsze pudełka kosztują 99 zł, a cena najdroższego sięga 499 zł. Bez problemu dopasujemy opcję do naszych możliwości finansowych. Nowa szata graficzna sprawia, że Wonderbox staje się podarunkiem niezwykle prestiżowym.

Gama atrakcji dostępnych w nowej odsłonie Wonderbox sprawi, że na pewno spełnimy marzenia dowolnej osoby. Zamiast głowić się nad prezentem dla siostry lub teściowej, można podarować jej pakiet Uroda. Niech sama wybierze, czy woli relaksujące chwile w ekskluzywnym salonie SPA czy może nową fryzurę. Zabiegi dostępne w pakiecie Wonderbox Uroda obejmują między innymi masaż gorącymi kamieniami, wygładzający peeling czy japoński zabieg energetyzujący Sensai. Z pewnością  każdej kobiecie pozwolą oderwać się od codziennej monotonii i poczuć się pięknie. Z kolei dla przyjaciółki, która wiecznie zabiegana nie ma czasu spędzić spokojnej chwili z mężem, warto wybrać pakiet Kolacja dla Dwojga. Halibut w sosie szampańskim oraz carskie bliny z kawiorem brzmią pysznie, a to tylko dwa przykłady dań z wielu dostępnych w restauracjach w całej Polsce. Taka kolacja w zimowy wieczór z pewnością przypadnie do gustu zaprzyjaźnionej parze czy rodzicom. A co dla zwariowanej siostry albo lubiącego ekstremalne emocje syna? Koniecznie pakiet Adrenalina! Nauka pilotażu samolotem albo jazda samochodem terenowym może okazać się propozycją trafioną w dziesiątkę. A jeśli już zupełnie nie możemy się zdecydować, możemy kupić pakiet Multibox (w wersjach Carpe Diem lub Dolce Vita), który zawiera tak różnorodne atrakcje, jak kurs tańca, gotowania czy zabiegi upiększające. Dzięki Wonderbox niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, masz gwarancję, że bliska osoba przeżyje niezapomniane chwile.

Wyjątkowe prezenty Wonderbox można kupić przez Internet, na stronie  www.wonderbox.com.pl. Czas dostawy produktu to dwa dni. Pakiety dostępne są także w salonach Traffic Club, Decorador, sklepach Toys4Boys oraz sieciach handlowych.

Opis pakietów Wonderbox

W kategorii „Uroda” znajdują się trzy rodzaje pakietów:

  1. ·    Uroda Classic – to ponad 90 zabiegów relaksacyjno-upiększających, takich jak: masaż Lomi-lomi-nui, ekskluzywne dotleniające Airnergy, zabieg witaminowy Sothys Flash Beauty, foto odmładzanie czy sesje jogi. Cena pakietu 99 zł.
  2. ·    Uroda Prestiż – zawiera wybór blisko 100 zabiegów relaksacyjno-upiększających w tym: wygładzający peeling, złocista opalenizna, masaż gorącymi kamieniami, żurawinowa rozkosz, biostart, czekoladowa inspiracja i wiele innych; dla 1 osoby. Cena pakietu 199 zł.
  3. ·    Uroda Premium – to ponad 90 zabiegów Spa i medycyny estetycznej takich jak: mezoterapia, modelowanie sylwetki, efekt złotych nici, japoński zabieg energetyzujący Sensai czy energetyzujący zabieg na twarz; dla 1 osoby. Cena pakietu 349 zł.

W kategorii „Kolacja dla dwojga” do wyboru są dwa warianty:

  1. ·    Stoliczku Nakryj Się – kuchnia polska, włoska, meksykańska. Przykładowe menu to pieczone ślimaki, grilowana pularda w sosie pomarańczowym lub crème brûlèe. Dla 2 osób. Cena pakietu 99 zł.
  2. ·    Smaki Świata – kuchnia włoska, brazylijska, japońska. Przykładowe menu to carskie bliny z kawiorem, halibut w sosie szampańskich czy lody imbirowe z bananami w tempurze. Dla 2 osób. Cena pakietu 149 zł.

W kategorii „Adrenalina” do wyboru są trzy pakiety:

  1. ·    Adrenalina zawiera ponad 90 atrakcji, w tym: nurkowanie, jazda konna, paintball, quady, lot samolotem, jazda samochodem, dla 1-2 osób. Cena pakietu 149 zł.
  2. ·    Adrenalina Max to ponad 100 atrakcji takich, jak jazda samochodami terenowymi, rafting, survival, windsurfing, jachty czy gokarty; dla 1-2 osób. Cena pakietu 299 zł.
  3. ·    Extreme – ponad 120 atrakcji, m.in. jazda samochodami, lot balonem, paralotnie, nauka pilotażu samolotów, wspinaczka, kite, snowboard i zorbing; dla 1-2 osób. Cena pakietu 499 zł.