PracujwBranży.pl ma nową stronę

Właściciel grupy bezpłatnych serwisów pracywbranży.pl ma nową stronę korporacyjną. PracujwBranży.pl jest właścicielem bezpłatnych serwisów ogłoszeniowych w branży: IT, Finanse, Sprzedaż i HR. Do końca roku Grupa planuje uruchomić portale dla czerech kolejnych branż.

Strona www.pracujwbranzy.pl została skierowana do Partnerów i firm z ofertą zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń o pracę. W skład grupy wchodzą serwisy dla Specjalistów z branży IT (www.pracujwit.pl), Finanse (www.pracujwfinansach.pl), Sprzedaż (www.pracujwsprzedazy.pl) i HR (www.pracujwhr.pl). Oprócz oferty współpracy, serwis oferuje umieszczenie ogłoszeń wydawcom stron internetowych poprzez wklejenie kodu wideta. Nowoczesny i przejrzysty design strony www.pracujwbranzy.pl a także fakt, iż ogłoszenia dodawane są bezpłatnie i bez wymaganej u konkurencji rejestracji sprawia, że wciąż rośnie zainteresowaniem tym projektem.

Do końca roku, PracujwBranzy.pl uruchomi serwisy tematyczne dla kolejnych branż, co umocni grupę w czołowej pozycji bezpłatnych serwisów z ogłoszeniami o pracę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu