Bezpieczne strony. Certyfikaty SSL nawet 60% taniej w nowej promocji home.pl

home.pl, dostawca usług internetowych, przygotował nową ofertę promocyjną związaną z certyfikatami SSL. Teraz firmy mogą nabyć certyfikat z rabatem do 60%. Dodatkowo w ofercie home.pl pojawiła się nowość – certyfikat typu Extended Validation (EV), jeszcze bardziej zwiększający bezpieczeństwo dzięki specjalnemu potwierdzeniu wiarygodności wnioskodawcy.

Certyfikat SSL zapewnia bezpieczeństwo transmisji poufnych informacji, takich jak dane osobiste czy numery kart kredytowych. Zwiększa również wiarygodność i zaufanie do firmy, która się nim posługuje. To nieodzowny element każdej witryny, chcącej chronić dane użytkowników przesyłane za pomocą formularzy, dbać o bezpieczeństwo zakupów w sklepie internetowym czy też zapewnić poufność przesyłanych informacji biznesowych.

To dzięki niemu również najczęściej w pasku adresu przeglądarki zobaczymy „https://” czy też znak kłódki, informujący o bezpiecznym połączeniu. Badania pokazują, że internauci chętniej dokonują transakcji, zakupów czy też wypełniają formularze na stronach WWW zabezpieczonych certyfikatem SSL.

Teraz w ofercie home.pl certyfikaty renomowanych firm GeoTrust oraz RapidSSL można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Podstawowy certyfikat RapidSSL to wydatek (tylko) 99 zł netto. Rabaty dla bardziej zaawansowanych certyfikatów sięgają nawet 60%. Jest to wyjątkowa oferta na rynku, skierowana między innymi do właścicieli sklepów internetowych, portali społecznościowych czy firm posiadających systemy logowania dla swoich klientów.

Ważną nowością jest również rozszerzenie oferty home.pl o certyfikat typu Extended Validation (EV), który stanowi jedną z najsilniejszych i najlepiej rozpoznawalnych form zabezpieczenia strony WWW. Jego główną zaletą jest prezentacja certyfikatu w przeglądarce – użytkownik odwiedzający zabezpieczoną witrynę zobaczy charakterystyczny pasek adresu (przykładowo w przeglądarce Internet Explorer 7+ będzie on wyróżniony na zielono). Kompleksowy proces weryfikacji podmiotu wnioskującego, wraz z weryfikacją telefoniczną, daje gwarancję współpracy z wiarygodnym partnerem biznesowym. W promocji „Bezpieczne strony” certyfikat TrueBusinessID EV można nabyć w cenie 799 zł netto.

„Certyfikat SSL to nie tylko rzetelne zabezpieczenie transmisji danych na stronach WWW. Poprawia on również wizerunek przedsiębiorcy, który w oczach potencjalnych klientów staje się w ten sposób solidnym partnerem biznesowym. Przy wyborze certyfikatu warto więc rozważyć również ten aspekt” – dodaje Robert Paszkiewicz, kierownik produktu w home.pl.

Promocja trwa do 30 grudnia 2009 roku. Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć na stronie: http://home.pl/promocje/bezpieczne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu