Vigo – miniaturowe cudo dla niedosłyszących

Wydajność, wysoka jakość, pełna gama kolorów oraz elegancki design zamknięty w miniaturowej konstrukcji. To cechy nowego aparatu słuchowego firmy Oticon.  Vigo to urządzenie dla ludzi  otwartych na świat i pragnących czerpać z życia garściami.

Nowy aparat firmy Oticon to połączenie dyskrecji i wyjątkowego stylu. Od dziś, osoby które cenią sobie intymność i dyskrecję poczują się usatysfakcjonowane. Vigo to doskonała kombinacja, prawie niewidocznego wyglądu, wydajności, łatwości obsługi i wysokiej jakości. Aparat dostępny jest  w 10 eleganckich kolorach i w atrakcyjnej cenie.

Bez względu na to, czy masz mały, czy duży ubytek słuchu, Twój świat zacznie ponownie brzmieć zaskakująco, jasno i wyraźnie. Vigo Connect to najlepszy w średnim segmencie cenowym aparat słuchowy do nowoczesnej opieki słuchowej. Nowy aparat jest o 30%  mniejszy i 25% cieńszy od standardowego aparatu słuchowego. Pomimo miniaturyzacji, jego funkcjonalności i możliwości nie uległy zmianie.

Vigo Connect, w kombinacji z ConnectLine i Oticon Streamer pozwala na używanie telefonu komórkowego lub stacjonarnego, TV, radia lub odtwarzacza MP3. Dzięki jednemu przyciskowi, aparat dostarczy czysty dźwięk z urządzeń komunikacyjnych i rozrywkowych bezpośrednio do uszu. Z Vigo Connect poczujesz się pewniej dzięki dyskrecji, którą oferuje miniaturowa technologia zamknięta w eleganckiej obudowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu