UniFundusze.pl – wejdź do akcji przez Internet

Union Investment TFI uruchomiło internetową platformę do zawierania umów na inwestowanie w fundusze online. Towarzystwo postawiło na wygodę klientów – zawarcie umowy odbywa się bez wychodzenia z domu. Klient wypełnia wniosek na stronie internetowej, a umowę bezpłatnie dostarcza mu kurier w uzgodnionym terminie.

Dodatkowo, wszystkie operacje na nowo otwartych rejestrach są zwolnione z opłat. Nowa platforma jest dostępna pod adresem http://unifundusze.pl/public/index?ref=2011.

Chcąc otworzyć rejestr, wystarczy wypełnić wniosek Online i czekać na telefon od kuriera, który w uzgodnionym z klientem terminie dostarczy umowę do podpisu. Kolejnym krokiem jest aktywacja umowy na inwestowanie przez Internet oraz internetowe składanie zleceń.

– Oprócz wygody, jaką daje możliwość zawarcia umowy  online, naszą platformę wyróżnia „zasada 3B”, czyli: bez prowizji, bezpośrednio, bezpiecznie – mówi Agnieszka Padzik-Wołos, Zastępca Dyrektora ds. Marketingu i Komunikacji, odpowiedzialna za projekt w Union Investment TFI.

– Dużym atutem naszej oferty – oprócz rzeczywistego zawarcia umowy za pośrednictwem Internetu – jest brak prowizji za nabycia oraz zamiany / konwersje, dokonywane na nowych rejestrach internetowych.  Dodatkowo, internetowi klienci towarzystwa otrzymają wsparcie ze strony naszego Centrum ds. Relacji z Klientami. Będą również bezpośrednio otrzymywać  informacje rynkowe, przygotowywane przez naszych specjalistów. Bezpieczeństwo danych przesyłanych przez inwestorów za pośrednictwem platformy zapewniamy poprzez klucze szyfrowania  oraz dedykowaną politykę prywatności uczestników w tym zakresie.” – podsumowuje Agnieszka Padzik-Wołos.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu