Kolejne witryny w sieci AdAction Network

Do sieci AdAction Network, liczącej już ponad 4 miliony unikalnych użytkowników, dołączyło kolejnych 11 witryn skierowanych do graczy. Pierwsza część serwisów poświęcona jest miłośnikom świata fantasy, zapewniając szerokie spektrum interakcji między graczami w mrocznych czasach średniowiecza.

W serwisach, które dołączyły do sieci można nie tylko spróbować umiejętności w grach MMORPG budując państwa i prowadzić wojny, ale bez reszty oddać się wyimaginowanej walce i poczuć aurę świata fantazji i magii.

Dzięki AdAction dotrzeć można do użytkowników serwisu o grach MMORPG, monstrum.com.pl, gdzie dzięki ocenom graczy tworzone są rankingi najlepszych tytułów. Oceniane są zarówno pełnoformatowe gry w formacie 3-D, jak również 2-D. Do AdAction Network dołączyła ciekawa witryna informacyjna – lineage2-info.pl, gromadząca fanów jednej z najpopularniejszych gier tego typu – Lineage II: The Chaotic Throne. Ofertę sieci AdAction wzbogaciły także serwisy poświęcone grom przeglądarkowym, których popularność dynamicznie rośnie. W serwisie awars.pl możemy budować swoje zamki, tworzyć wielkie armie oraz łączyć się z innymi graczami w potężne sojusze. Podobna sytuacja jest w przypadku aion.org.pl czy innominecredimus.com, gdzie motywem przewodnim jest fantastyczny świat nieustającej walki. Fanów rywalizacji z pewnością zainteresuje witryna duel.gameshow.pl, gdzie prowadzone są cykliczne turnieje. Zwolennicy MapleStory doskonale znają natomiast polski serwis cloudpark.pl, który także powiększył AdAction Network.

Atrakcyjność oferty AdAction zwiększają witryny dotyczące serii bestselerowych tytułów gier: Simsy oraz Bioshock. Obie pozycje to jedne z najbardziej popularnych gier na platformę PC i konsole nowej generacji. Forum modnesimsy.pl oraz serwis bioshock.com.pl to rodzaj kompendium wiedzy na temat każdej z gier. Poprzez AdAction Network trafić można do zapalonych graczy, którzy bardzo selektywnie konsumują media i ciężko do nich dotrzeć z reklamą. Gry są odzwierciedleniem ich stylu życia i często stanowią najprzyjemniejszą formę rozrywki. Witrynami, które dołączyły do AdAction Network w tej kategorii jest forum cs-puchatek.pl oraz serwis azereus.pl. Obie pozycje skupiają graczy wokół najpopularniejszej gry sieciowej typu FPS – Counter-Strike’a.

Łączny zasięg wyżej wymienionych serwisów to około 500 tysięcy unikalnych użytkowników.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu