Przejdź do treści

Fyrstenberg i Matkowski grają z Siemensem

Siemens to znakomita i wiodąca marka sprzętów AGD w Polsce i na świecie. Z kolei Mariusz Fyr-stenberg i Marcin Matkowski to jeden z najlepszych debli tenisowych na świecie, zwycięzcy i finaliści wielu turniejów najwyższej rangi i trzykrotni uczestnicy ekskluzywnego Turnieju Masters, w którym startuje osiem najlepszych par sezonu.

Miło nam poinformować, że ci dwaj świetni polscy sportowcy podpisali umowę sponsorską z firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., liderem branży AGD producentem pralek marki Siemens. Obaj zostaną twarzą kampanii najnowszej generacji pralek.

Posiadają one dwie opcje i każda z zawsze wypierze idealnie:

  1. ecoExpert, która redukuje zużycie energii w każdym programie
  2. speedExpert, która redukuje czas trwania programu o połowę.

Również nasi zawodnicy to dwa różne style gry i dwie różne osobowości:

  1. Fyrstenberg oszczędza energię i rozkłada siły
  2. Matkowski podkręca tempo.

Współpraca obejmie przygotowanie materiałów reklamowych i promocji z udziałem naszych debli-stów. Również ich stroje turniejowe będą posiadały emblematy z logo Siemensa. Umowa ta jest jeszcze jednym dowodem na to, że producent najwyższej klasy sprzętu AGD marki Siemens nie tylko skupia się na przedsięwzięciach rynkowych, lecz także prowadzi aktywne działania promujące zdrowy i aktywny styl życia. Tym samym raz jeszcze potwierdziło się powiedzenie, że najlepsi wy-bierają tylko najlepszych.