Przejdź do treści

Jakub Żurek Menedżerem ds. Sprzedaży Usług Outsourcingowych BCC

Od listopada br. Jakub Żurek jest odpowiedzialny w BCC za sprzedaż usług outsourcingowych BCC. Dotychczas Jakub Żurek sprawował funkcję Lidera Zespołu Utrzymania Systemów w Dziale Usług Outsourcingowych.

W nowej roli Jakub Żurek koordynuje organizację współpracy BCC z klientami i partnerami w zakresie usług outsourcingu IT, administracji i utrzymania systemów, usług SAP w zakresie Basis, a także doradztwa w obszarze Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, Systemów Zarządzania Usługami IT i ITIL.

Jakub Żurek, absolwent Politechniki Poznańskiej, jest specjalistą o długoletnim doświadczeniu w zarządzaniu systemami IT. Rozpoczynał karierę jako administrator SAP w Elite Cafe (obecnie Strauss Cafe). Od 2004 r. pracuje w BCC, najpierw jako konsultant wdrożeniowy Basis, potem w Centrum Outsourcingowym BCC jako administrator, a następnie jako Lider Zespołu Utrzymania Systemów. Posiada m.in. certyfikaty: SAP Technology Consultant, SAP OS/DB Migration Certified Consultant oraz Oracle Certified Professional.