Bez tłoku, kolejek i pod same drzwi – świąteczne prezenty z Vobis.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia sklep internetowy Vobis przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Zamawiając prezenty na stronie Vobis.pl unikną oni długich kolejek i poszukiwania prezentów dla najbliższych w pośpiechu, co nie zawsze kończy się trafnym wyborem.

Istnieje kilka powodów, dla których warto jest zrobić spokojne, przemyślane zakupy w sklepie internetowym Vobis.pl, gdzie zaoszczędzimy zarówno czas jak i pieniądze. Vobis proponuje swoim klientom sympatyczne i nie pozostające bez wpływu na stan naszych portfeli rozwiązanie. Zamawiając prezenty za kwotę powyżej 100 zł i płatności z góry, każda przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera za darmo do nas lub bezpośrednio do bliskiej nam osoby, którą chcemy obdarować. Co więcej: jeżeli jednak nie uda nam się trafić z prezentem w gusta naszych najbliższych,  istnieje możliwość zwrotu prezentu w ciągu 10 dni, licząc od 24 grudnia.

Vobis gwarantuje dostarczenie prezentu na czas tak, aby pod choinką każdy znalazł swój wymarzony prezent. Na specjalnie życzenie klienta prezent zostanie zapakowany indywidualnie w ozdobny papier, w ramach promocji świątecznej również za darmo.

A dla tych, którzy mają problem z wybraniem prezentu, Vobis przygotował specjalny poradnik,  który pomoże Ci wybrać w bardzo prosty i szybki sposób prezent, dzięki któremu sprawisz komuś radość.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu