Kajko i Kokosz na planszy!

Komiksy z Kajko i Kokoszem zna większość z nas. Tym razem dwójka bohaterów wyruszy 
w podróż po planszy. Właśnie wtedy pojawi się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont „Kajko i Kokosz – Wielki Wyścig”. Gra nie tylko dla fanów komiksu!Gra nawiązuje do najpopularniejszej polskiej serii komiksowej „Kajko i Kokosz”. Występują 
tu doskonale znane wszystkim postaci: Kajko, Kokosz, Mirmił, Hegemon, Jaga oraz Łamignat. Tematem gry jest wyścig dookoła grodu Mirmiłowo, a celem zdobycie jak największej liczby złotych dukatów. Nie będzie to jednak zwykły wyścig – zwycięzcą może bowiem zostać gracz, który nie dotarł do mety jako pierwszy! Innym elementem wyróżniającym grę jest rozwój przez gracza postaci, którą gra. Dzięki temu w trakcie rozgrywki, możliwości danej postaci będą rosły.

„Przygody Kajko i Kokosza uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Mamy nadzieję, że gra zainteresuje jednych i drugich – mówi Jarosław Basałyga z Wydawnictwa Egmont – Wyjątkowa plansza pozwala przygotować tor wyścigu na 240 sposobów! Dzięki temu każda rozgrywka będzie inna, niepowtarzalna”.

__________________________________________________________________________________

Opis gry
Doskonale znani bohaterowie komiksu „Kajko i Kokosz” po raz pierwszy w grze planszowej! Rozwijaj umiejętności wybranej postaci, zdobywaj przedmioty przydatne podczas wyścigu, a nieprzydatne podrzucaj swoim rywalom. Rozważnie wybieraj drogę którą podążasz, nie daj się posiekać Zbójcerzom na plasterki i zdobądź najwięcej dukatów!

Autor gry: Adam Kałuża
Liczba graczy: 3-5 osób
Wiek graczy: 6-106 lat
Czas gry: 20 min
Cena ok.: 65,00 zł

Atuty
Proste zasady gry
240 wariantów planszy
Gra oparta na najpopularniejszej polskiej serii komiksowej

Grę polecają: Kaczor Donald, MiastoDzieci.pl, Aleja Komiksu, Gildia.pl

Więcej: www.KrainaPlanszowek.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu