Ian Holloway nowym szefem sprzedaży Polycom na region EMEA

Firma Polycom, światowy lider rozwiązań telepresence i komunikacji audiowizualnej, informuje, że Iana Holloway został nowym Wiceprezesem do spraw sprzedaży na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). Holloway będzie odpowiedzialny za tworzenie i wdrożenie strategii sprzedaży oraz realizację planów, które pozwolą zwiększyć przychody i udział w rynku zapewniając firmie pozycję lidera. Ian współpracować będzie z zespołem zarządzania sprzedażą, aby zapewnić firmie Polycom wiodącą rolę na rynku w sektorze wideo, audio, telepresence i usług komunikacyjne.

Holloway posiada 26 letnie doświadczenie w branży. Przed dołączeniem do firmy Polycom w lutym 2008 roku i objęciu pozycji wiceprezes ds klientów globalnych na region EMEA, przez dziesięć lat zajmował różne stanowiska kierownicze w Avaya. Ostatnio kierował w Avaya globalnym zespołem sprzedaży, który wygrał kontrakty z ABN AMRO, Deutsche Bank i Manulife. Przed rozpoczęciem pracy w Avaya, Holloway przez wiele lat pracował w Siemens PN i dziewięć lat w TR, Mercury i Cable & Wireless.

“Ian był odpowiedzialny za rozwój współpracy z naszymi największymi klientami jak: News Corporation, Novartis, EADS, BAE .W nowej roli wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie i zapewni nam sukces w regionie EMEA,” powiedział Steve Leyland, dyrektor generalny na region EMEA w Polycom. “Rynek rozwiązań audiowizualnych jest silny jak nigdy dotąd i jestem przekonany, że Ian kierując zespołami sprzedaży Polycom wyprzedzi konkurencję i doprowadzi do znacznego zwiększenia naszego udziału w rynku.”

“Nasza branża to ekscytujące środowisko pracy i cieszę się, że będę mógł kierować sprzedażą w regionie EMEA,” powiedział Holloway. “Budujemy zespół sprzedaży, który zagwarantuje naszym klientom, dostawcom usług i integratorom systemów najlepszy z możliwych dostęp do firmy Polycom i pomoże nam bardziej wydajnie działać.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu