Burger King, KFC i Pizza Hut w Bonarka City Center

W otwartym w sobotę, 21 listopada centrum miejskim Bonarka City Center w Krakowie, największej tego typu inwestycji w południowej Polsce, firma AmRest uruchomiła

3 restauracje międzynarodowych sieci Burger King, KFC oraz Pizza Hut. Bonarka City Center to prestiżowa, nowoczesna galeria handlowa o powierzchni ok. 91 tys. m2, powstała na 19-hektarowym poprzemysłowym terenie krakowskiego Podgórza. Doskonała lokalizacja nowego centrum, pomiędzy ważnymi arteriami komunikacyjnymi miasta, ma szczególne znaczenie dla mieszkańców południowego Krakowa oraz miejscowości ościennych, do tej pory pozbawionych dostępu do centrum handlowego o takim charakterze i skali.

„Nasza strategia przewiduje uruchamianie nowych restauracji w prestiżowych, modnych lokalizacjach, tłumnie odwiedzanych przez okolicznych mieszkańców – mówi Anna Robotycka, PR Manager firmy AmRest. – Bonarka City Center jest takim właśnie miejscem, więc nie mogło tu zabraknąć Burger King, KFC czy Pizza Hut. Jesteśmy przekonani, że nowe centrum handlowe odniesie duży sukces oraz szybko zyska sympatię wśród klientów.”

Restauracje Burger King i KFC zlokalizowane są na I piętrze Bonarki, w tzw. food-court, w części o nazwie „Pod Zegarem”. Restauracja Pizza Hut (blisko 250m2) usytuowana jest na parterze, tuż obok jednego z wejść do galerii, od ulicy Kamieńskiego, przy której w okresie letnim uruchamiany będzie ogródek Pizza Hut.

Burger King i KFC to restauracje szybkiej obsługi. Sztandarowym produktem Burger King jest grillowany na ogniu burger WHOPPER® ze 100-procentowej wołowiny. Każdy klient może go zamówić według swoich upodobań smakowych i dietetycznych, zgodnie z zasadą HAVE IT YOUR WAY. KFC to restauracja znana przede wszystkim z unikalnego, oryginalnego przepisu na kurczaka w panierce. Dania serwowane w KFC są zawsze przygotowywane ze świeżego, całego mięsa kurczaka.

Pizza Hut jest światowym liderem wśród sieci restauracji Casual Dining – na każdą okazję, o bogatej i różnorodnej ofercie. Menu, inspirowane kuchnią śródziemnomorską, zaskakuje różnorodnością dań i harmonijną kompozycją smaków. W karcie, poza pizzą oferowaną na trzech rodzajach ciasta, w tym wyjątkowym, kruchym i cienkim cieście Neapolitana, można znaleźć także świetne makarony, ciekawe dania z pieca, lekkie sałatki, znakomite desery i drinki. Tę ofertę wzbogaca dobrze skomponowana karata win.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu