Wawel rozszerza sieć salonów firmowych Nowa placówka w Bydgoszczy

Dla wielbicieli czekolady i innych słodkich specjałów Wawel SA otworzył swój kolejny salon firmowy. Nowa placówka znajduje się przy ul. Gdańskiej 55 w Bydgoszczy. Jest to czternasty salon pod szyldem Wawel w Polsce.

Nowy salon firmowy Wawel znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, praktycznie w ścisłym centrum Bydgoszczy. W sklepie mieści się minikawiarenka, w której Klienci mogą napić się pysznej czekolady lub kawy. Pijalnie Wawel oferują gorącą czekoladę o różnych smakach, np. „wiśniowe zauroczenie” czy „cynamonowe wyspy”.

Sklep fabryczny Wawel jest dodatkową „słodką” atrakcją handlową ulicy Gdańskiej, przy której swoje siedziby ma wiele firm i instytucji. W pobliżu znajduje się również kompleks szkół muzycznych, od podstawówki po akademię. Uczniowie i studenci chętnie wpadną na batonika lub wstąpią na czekoladę do nowego salonu: – Pijalnia czekolady to idealne miejsce na zimowe popołudnia i wieczory – mówi młoda mieszkanka Bydgoszczy.

Otwarcie kolejnego salonu firmowego to realizacja długofalowej strategii firmy Wawel SA, która zakłada stopniowe rozszerzanie sieci sklepów pod własną marką. – Obecnie sieć salonów Wawel z pijalniami czekolady to 14 lokalizacji na terenie Polski.

W najbliższych miesiącach planujemy kolejne otwarcia – komentuje Agata Zawora, Menedżer ds. Rozwoju Sieci Detalicznej Wawel SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu