Nowy serwis „Tylko Oryginalne Produkty”

Serwis oryginalneprodukty.pl jest odpowiedzią na stale rosnącą liczbę produktów o podrobionym znaku towarowym. Jego głównym celem jest uświadamiać konsumentom jak pozytywnym zachowaniem jest wybieranie oryginalnych i profesjonalnych produktów – dobrze wykonanych, posiadających certyfikaty jakości i wszelkie potrzebne atesty.Serwis chce przede wszystkim ułatwić Internautom wymianę doświadczeń związanych z zakupem podróbek oraz poinformować o zasadach dzięki, którym odróżnimy produkty autentyczne od falsyfikatów. Zespół redakcyjny przyjmuje od użytkowników wszelkie zdjęcia oraz donosy o nieuczciwych sprzedawcach i umieszcza je na stronie. Dzięki temu każdy może przyszpilić oszusta i współtworzyć wyjątkowy serwis.

Ponadto, w odróżnieniu od istniejących do tej pory w polskim Internecie serwisów, publikowane są informacje na temat kultowych marek, podkreślając ich zalety i wyjątkowość.

Akcję wspierają sklepy internetowe, które oferują tylko i wyłącznie oryginalne produkty. Sklepy, które w ramach współpracy przystąpiły do projektu otrzymają certyfikat wiarygodności, który stanie się swoistym potwierdzeniem jakości oferowanych produktów.

Serwis nie ma charakteru reklamowego, a jego utrzymanie ma zapewnić wkład finansowy partnerów akcji.

Serwis „Tylko Oryginalne Produkty” promowany będzie poprzez nowy kanał marketingowy – Blogvertising.pl. Platforma ma ułatwić dotarcie przede wszystkim do społeczności blogerów, którzy poprzez sieci swoich kontaktów będą przekazywać dalej informacje o nowym projekcie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu