Przejdź do treści

Galerie użytkowników i podcasty na eska.pl

Radio Eska rozbudowało serwis eska.pl o nowe funkcjonalności – galerie użytkowników i podcasty. Zmiany są związane z zapowiadanym wcześniej rozwojem serwisu polegającym na wzmocnieniu funkcji społecznościowych i integracji różnych kanałów komunikacji.

Galerie użytkowników zostały udostępnione osobom zarejestrowanym w Klubie Eski. Każda z nich może zamieścić na swoim profilu do 50 zdjęć. Do wszystkich fotografii można dodać opis w formie tytułu. W galerii wprowadzono funkcję oceniania zdjęć przez innych klubowiczów. Ostatnio dodane i najwyżej oceniane są wyświetlane na stronie klubu oraz stronie głównej eska.pl w zakładce galerie użytkowników. Obecnie w serwisie jest już ponad 57 000 zdjęć użytkowników.

Podcasty zostały wprowadzone w sekcjach programowych serwisu. Prezentują najciekawsze fragmenty programów emitowanych przez Radio Eska. Każdy z nich jest opatrzony krótkim opisem.

„To, co dzieje się na antenie, niesie ze sobą ogromną dawkę emocji, ale, niestety, charakteryzuje się dużą ulotnością. Dzięki wprowadzeniu podcastów na naszej stronie, najciekawsze chwile programu możemy zatrzymać na dłużej i podzielić się nimi ze słuchaczami, którzy nie mieli szansy usłyszeć ich na żywo. To dla nas sposób na jeszcze ściślejsze powiązanie działań antenowych z treściami naszego serwisu.” wyjaśnia Bartosz Świderski Z-ca Dyrektora Programowego Grupy Radiowej TIME.

Klubowicze Eski mogą oceniać podcasty, dodawać je do listy ulubionych, polecać znajomym. Najnowsze i najpopularniejsze są prezentowane w specjalnej zakładce w playerze. Również w Klubie Eski dodana została sekcja Top Klubowiczów, prezentująca najpopularniejsze podcasty wybrane przez członków klubu.

Nad zmianami w serwisie pracowały dział e-technologii Grupy Radiowej TIME oraz Supermedia Interactive.