CIN&CIN wspiera pokazy mody

W wyjątkowy, listopadowy wieczór w krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej, delektując się wybornym winem musującym marki CIN&CIN, można było cofnąć się w czasie i przenieść w lata ‘30, ‘50 i ‘80 XX wieku. Były one inspiracją dla znanego projektanta mody, tworzącego pod pseudonimem PLICH, który stworzył i zaprezentował kolekcję ubrań na sezon jesień – zima 2009/2010.

PLICH współpracuje z czołowymi pismami poświęconymi modzie, a jego pokazy są wyczekiwanym wydarzeniem w krakowskim kalendarzu mody.

Marka CIN&CIN już po raz kolejny zaangażowała się w projekt związany z pokazem mody. Wino musujące CIN&CIN idealnie wkomponowało się w delikatność, wyrafinowanie i nowatorstwo towarzyszące najnowszej kolekcji PLICH’a.

14 Listopada w starej, krakowskiej zajezdni tramwajowej młody projektant, zachwycił wszystkich swoimi propozycjami na najbliższy sezon jesienno – zimowy 2009/2010. Pokaz był kontynuacją projektu zakładającego organizację cyklicznych imprez, podczas których prezentowane będą produkty o najwyższej, światowej klasie designerskiej marki PLICH. Część zysków ze sprzedaży produktów przekazana zostanie na rzecz Fundacji „Mam Marzenie”.

Oprócz osób ze świata mody, biznesu oraz ambasadorów marek współpracujących z projektantem, artysta zaprosił dwoje wyjątkowych gości z Francji: Laetite Guenaov – znaną stylistkę fryzur oraz mistrza Francji, Europy i  świata we fryzjerstwie Christophe Gaillet. Ten niecodzienny pokaz swoją obecnością zaszczycicili również: Katarzyna Figura, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Sowińska, Magdalena Waligórska oraz inni.

Wino musujące CIN&CIN dodało wydarzeniu wyjątkowej oprawy. Musujące bąbelki wprowadziły gości w wyborny nastrój, który towarzyszył im na pokazie mody, podczas ceremonii otwarcia nowego salonu PLICH’a oraz na wieczornym after party w klubie Baroque.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Krakowa.
Marka CIN&CIN zaprasza do odwiedzenia serwisu: www.OdkrytePragnienia.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu