Polka najlepsza na świecie na egzaminie CIMA

Anita Jastrzębska, uczestniczka programu szkoleniowego BPP Professional Education, przygotowującego do zdobycia międzynarodowego dyplomu z rachunkowości zarządczej – CIMA (Chartered Institute of Management Accountants), zdała najlepiej na świecie egzamin CIMA P8 (Financial Analysis).

Anita Jastrzębska, Project Manager w Mineral Midrange S.A., została tym samym najlepszą spośród ponad pięciu tysięcy osób zdających egzamin CIMA P8 na całym świecie. Pani Anita do egzaminu przygotowywała się na szkoleniach w firmie BPP Professional Education. W firmie Mineral Midrange S.A zajmuje się konsultingiem systemów do konsolidacji finansowej.

„Ten sukces zawdzięczam ciężkiej i systematycznej pracy, a także znakomitemu programowi przygotowawczemu BPP Professional Education. Szczególnie pomocny był etap Revision, polegający na utrwaleniu materiału w oparciu o rzeczywiste przykłady pytań oraz zastosowaniu odpowiednich technik egzaminacyjnych. Ponadto niezwykle istotna była możliwość próbnego egzaminu, czyli tzw. „mock exam”, który znacznie ułatwia trudne zadanie opracowania odpowiedniej strategii zarządzania czasem” – zaznaczyła Anita Jastrzębska.

BPP Professional Education jest certyfikowanym przez organizację CIMA ośrodkiem szkoleniowym przygotowującym do egzaminów CIMA w Polsce. Głównym obszarem weryfikacji podczas egzaminu do certyfikatu CIMA jest zarządzanie przedsiębiorstwem i rola strategicznej informacji zarządczej w tym procesie. Obecnie CIMA zrzesza ponad 164.000 studentów i członków w 160. krajach świata.

„Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w szkoleniach stworzyliśmy najbardziej optymalny program przygotowujący do egzaminu CIMA. Jednak najważniejsza jest indywidualna praca i pełne zaangażowanie każdego studenta” – powiedział Wojciech Kryński, członek zarządu BPP Professional Education.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu