Pierwsze konto na obcasach

Bank Zachodni WBK stworzył pierwsze w Polsce konto dla kobiet. Konto na Obcasach zostało tak skonstruowane, aby idealnie dopasować się do wymagań pań – ułatwiając im codzienne życie, a także pomagać realizować ich pragnienia.

Bank Zachodni WBK dostrzegł, że kobiety potrzebują odmiennej, skierowanej specjalnie do nich oferty. Konto na Obcasach wyposażone jest więc w najnowocześniejsze usługi finansowe niezbędne do codziennego funkcjonowania we współczesnym świecie – takie jak na przykład zwrot 1% wartości zakupów dokonanych karta płatniczą czy pakiet ubezpieczeń Na Obcasach. Jednocześnie Konto na Obcasach pozwala każdej kobiecie poczuć się naprawdę wyjątkowo – dzięki współpracy z partnerami, którzy oferują zniżki w swoich sieciach.

Konto na Obcasach, jak każde konto osobiste w BZ WBK, umożliwia kobiecie pełną kontrolę nad swoimi finansami – bez względu na miejsce i porę – dzięki bezpiecznej i nowoczesnej bankowości elektronicznej. Ponadto wydawana do konta karta Visa na Obcasach o wyjątkowej stylistyce – specjalnie zaprojektowana dla kobiet – zarabia na zakupach. 1% wartości wszystkich zakupów dokonanych przy użyciu tej karty co miesiąc wraca na konto.

„Współczesna kobieta działa na wielu polach życia społecznego – wymaga to od niej dobrego zorganizowania oraz właściwych wyborów w kwestii zarządzania sobą. Do tego niezbędne są dobre narzędzia – jednym z nich może być konto bankowe. Kobiety wchodząc w świat biznesu, chcą się czuć jego częścią, wtopić się w całość. Jednak, podobnie jak mężczyźni, mają także potrzebę pewnej ekskluzywności: tylko dla kobiet. Lubimy być w swoim gronie. Bank wpisujący się w tę potrzebę może być kolejnym spoiwem łączącym przedsiębiorcze kobiety.” – mówi Iwona Majewska-Opiełka, psycholog, autorka książki Czas Kobiet.

„Każda z nas chce być młoda, piękna i bogata. Współczesna kobieta potrzebuje czegoś specjalnie dla niej, tak aby móc poczuć się wyjątkowo. Dlatego podoba mi się, że powstaje coraz więcej ofert przygotowanych z myślą tylko o nas, szytych na kobiecą miarę. I dobrze, bo miary męskie nie są takie same, jak kobiece.” – mówi Grażyna Wolszczak, aktorka teatralna i filmowa.

Konto na Obcasach, poza bardzo korzystną ofertą finansową, oferuje również pakiet wyjątkowych ubezpieczeń. Ubezpieczenie Na Obcasach zawiera między innymi pakiet medyczny zapewniający pomoc w chwili nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku oraz ubezpieczenie zdrowia – w przypadku nowotworów kobiecych.

W pakiecie znajduje się również usługa Home Assistance – zapewniająca pomoc hydraulika lub ślusarza w razie awarii czy innego zdarzenia losowego. Ponadto, ubezpieczenie oferuje Paniom także wsparcie Car Assistance czyli pomoc przy takich czynnościach, jak: wymiana koła, holowanie czy naprawa samochodu.

Pakiet ubezpieczeń Na Obcasach dopełnia infolinia Assistance dla Kobiet. W ramach tej usługi posiadaczka pakietu w każdej chwili może liczyć na wsparcie, na przykład przy zapewnieniu opieki dla dziecka.

„Do współpracy z nami przystąpiło wielu partnerów. Dzięki temu mogliśmy stworzyć ciekawą i przekrojową ofertę, która jest odpowiedzią na różnorodne gusta odbiorców. Od teraz klientki BZ WBK poza wysokiej jakości usługami finansowymi mogą także liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje w wielu sklepach, Multikinach i SPA – mówi Jolanta Wąs, Dyrektor Departamentu PR Banku Zachodniego WBK.

Wśród partnerów Konta na Obcasach znajdują się takie marki, jak Mexx, Wallis, Esprit, Aldo, Tagomago. To jednak nie koniec. Bank zamierza dalej poszerzać grupę sklepów i firm usługowych, w których posiadaczki Konta na Obcasach będą mogły dokonywać zakupów na wyjątkowych warunkach. „Będziemy systematycznie zwiększać funkcjonalność konta, tak aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla współczesnych Polek” – podsumowuje Jolanta Wąs.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu