Nowoczesna Firma patronem medialnym kampanii społecznej „Ustąp! Nie znikaj”

przez | 24/11/2009

Od 16 listopada do końca stycznia 2010 r. Nowoczesna Firma jest zaangażowana we wsparcie kampanii społecznej „Ustąp. Nie znikaj!”, która dotyczy problemu nieustępowania miejsca kobietom w ciąży w środkach komunikacji publicznej.Autorzy projektu wychodzą z założenia, że widząc kobietę w ciąży, nie powinniśmy pozostawać obojętni w sytuacji, gdy może ona potrzebować wsparcia. „Ustąp. Nie znikaj!” to zachęta do większej czujności i apel o nią, a zarazem hasło przewodnie kampanii.

Cieszymy się ze współpracy z niekomercyjnym wortalem Potrzebuje-Pomagam.pl, w ramach którego odbywa się akcja i którego misją jest łączenie ludzi poszukujących pomocy i ją oferujących. To po prostu pożyteczna inicjatywa – mówi Agnieszka Chaber – Tomczak, e-business menedżer z portalu Nowoczesna Firma. Główna funkcjonalność potrzebuje-pomagam.pl to platforma ogłoszeniowa służąca niesieniu pomocy bezinteresownej, wykonywanej w wolnym czasie, jak i udzielaniu wsparcia w wybranych zakresach.

Kampanię „Ustąp. Nie znikaj!” wspiera TVP Warszawa, Kinoteka, Infoscreen na peronach metra i „Echo Miasta”. Spoty będą miały oficjalne premiery od 16 listopada, co tydzień, do 30 listopada na serwisie YouTube oraz na portalu Nowoczesnej Firmy.