Nowoczesna Firma patronem medialnym kampanii społecznej „Ustąp! Nie znikaj”

Od 16 listopada do końca stycznia 2010 r. Nowoczesna Firma jest zaangażowana we wsparcie kampanii społecznej „Ustąp. Nie znikaj!”, która dotyczy problemu nieustępowania miejsca kobietom w ciąży w środkach komunikacji publicznej.Autorzy projektu wychodzą z założenia, że widząc kobietę w ciąży, nie powinniśmy pozostawać obojętni w sytuacji, gdy może ona potrzebować wsparcia. „Ustąp. Nie znikaj!” to zachęta do większej czujności i apel o nią, a zarazem hasło przewodnie kampanii.

Cieszymy się ze współpracy z niekomercyjnym wortalem Potrzebuje-Pomagam.pl, w ramach którego odbywa się akcja i którego misją jest łączenie ludzi poszukujących pomocy i ją oferujących. To po prostu pożyteczna inicjatywa – mówi Agnieszka Chaber – Tomczak, e-business menedżer z portalu Nowoczesna Firma. Główna funkcjonalność potrzebuje-pomagam.pl to platforma ogłoszeniowa służąca niesieniu pomocy bezinteresownej, wykonywanej w wolnym czasie, jak i udzielaniu wsparcia w wybranych zakresach.

Kampanię „Ustąp. Nie znikaj!” wspiera TVP Warszawa, Kinoteka, Infoscreen na peronach metra i „Echo Miasta”. Spoty będą miały oficjalne premiery od 16 listopada, co tydzień, do 30 listopada na serwisie YouTube oraz na portalu Nowoczesnej Firmy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu