Na Święta – Czarna porzeczka

Święta to piękny i wyjątkowy okres. Im bliżej tych dni, tym bardziej tęsknimy za ich niepowtarzalną atmosferą, szronem malującym szyby, zimowym krajobrazem usłanym śniegowymi płatkami.

Nawet drobny płatek śniegu wpływa na tworzenie Finlandia® Vodka. Rzeźbiony przez siły fińskiej przyrody, topnieje, po czym filtrowany jest przez polodowcową morenę. Tak powstaje krystalicznie czysta woda, z której następnie wytwarzana jest Finlandia® Vodka.

Finlandia® Vodka jest niekwestionowanym liderem na rynku smakowych wódek importowanych. W swoim portfolio posiada już następujące warianty smakowe: Lime, Grapefruit, Mango, Cranberry i Redberry.

Od jesieni 2009 roku dostępny jest nowy, szósty już wariant smakowy tego alkoholu – Finlandia® Blackcurrant Fusion. Charakteryzuje się połęczeniem bogatego i świeżego smaku czarnej porzeczki oraz czystej klasycznej wódki Finlandia.

Tak wyjątkowy alkohol może stać się idealnym prezentem dla bliskiej osoby, którym będzie można delektować się w świątecznej i rodzinnej atmosferze.

W tej chwili na polskim rynku dostępne są następujące warianty smakowe Finlandia® Vodka: Lime, Grapefruit, Mango, Cranberry, Blackcurrant i Redberry.

Finlandia® Blackcurrant Fusion występuje w pojemnościach: 500 ml, 700 ml oraz 1 litr.

Cena sugerowana za 700 ml: ok. 50 PLN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu