„ECHO” nowa bezpłatna usługa 7point – By lepiej poznać swoją witrynę

System statystyk STATpoint został rozszerzony o narzędzie przeznaczone dla niewielkich serwisów internetowych. Nowa bezpłatna usługa ECHO umożliwia analizę struktury i atrakcyjności witryny,  prezentując zgromadzone informacje w przejrzysty sposób, zrozumiały nie tylko dla webmasterów, czy marketerów.

Z myślą o właścicielach niewielkich serwisów internetowych 7point wprowadził do swojej oferty nowy pakiet darmowych statystyk. Dzięki usłudze ECHO możemy poznać statystyki pojedynczych adresów url, a brak limitu monitorowania podstron – umożliwia analizę danych dotyczących wszystkich stron wchodzących w skład witryny. Korzystając z bezpłatnego pakietu ECHO uzyskamy informację na temat liczby użytkowników, wizyt czy też odsłon. A wszystko to bez ograniczeń związanych z wyborem przedziału czasowego. W odróżnieniu od innych systemów, które prezentują zestawienia tylko dla ostatniego dnia, tygodnia, czy miesiąca w wersji ECHO, dzięki opcji kalendarza, klient może wybrać dowolny zakres czasu prezentacji interesujących go statystyk.

Czytelny i intuicyjny interfejs aplikacji to kolejna z zalet pakietu. Dane obrazujące aktywność internautów na stronie prezentowane są w sposób prosty i zrozumiały, nie tylko dla osób na co dzień zajmujących się analizą skuteczności stron internetowych. Raporty ze statystyk aktualizowane są co godzina – użytkownik ma stały dostęp do bieżących danych. Jeśli chcemy rozwijać naszą stronę, tak by ją zoptymalizować pod względem użyteczności –  podstawowa wiedza na temat jej obecnych statystyk jest niezbędna. Usługa ECHO pomoże nam poznać mocne i słabe strony naszej witryny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu