20 urodziny firmy Ochnik

W 2009 roku firma OCHNIK obchodzi okrągły jubileusz – istnieje na polskim rynku 20 lat. Firma wytrwale zdobywała doświadczenie i uznanie Klientów. Zaliczana jest do grona najbardziej rozpoznawalnych i prężnie rozwijających firm w branży skórzanej.

W 2009 roku firma OCHNIK obchodzi okrągły jubileusz założenia firmy. Minęło 20 lat odkąd małe, rodzinne przedsiębiorstwo z Garwolina z roku na rok zwiększało swój potencjał produkcyjny. Jego założyciele – bracia Cezary i Jacek Ochnik skrupulatnie dążyli do realizacji swoich celów. Początki nie były proste, ale wytężona praca i upór zaowocowały. Zaczynając od sprzedaży pojedynczych egzemplarzy, firma rozwijała swoją działalność.

„Naszą firmę zbudowaliśmy na solidnych fundamentach – od samego początku chcieliśmy stworzyć rodzinne przedsiębiorstwo, które zasłynie z odzieży skórzanej wyprodukowanej z najwyższej jakości surowca. Dzisiaj wiem, że była to słuszna decyzja, która umożliwiła powstanie znanej polskiej marki.” – mówi Jacek Ochnik, członek zarządu, jeden z założycieli firmy OCHNIK.

Do braci dołączył najmłodszy – Marcin Ochnik, który następnie w przejął obowiązki Prezesa. Swoją uwagę skupił na rozwoju sieci detalicznej i tak w 2004 roku powstał pierwszy salon firmowy w Galerii Łódzkiej.

„Postawiliśmy na własną sieć sprzedaży i od 5 lat sukcesywnie otwieramy nowe punkty. W tym tygodniu, 21 listopada będzie to nowy salon w Centrum Handlowym Bonarka City Center w Krakowie, a już w przyszłym tygodniu 25 listopada, otworzymy 50 salon OCHNIK w Galerii Tarnowia w Tarnowie.” – powiedział Marcin Ochnik, Prezes firmy OCHNIK.

Kolekcje firmy OCHNIK tworzone są przez młodych, ambitnych projektantów, którzy na bieżąco śledzą trendy mody. Kolekcje OCHNIKA to od lat wyłącznie naturalne, szlachetne surowce, niepowtarzalny design oraz perfekcyjne wykończenie. Marka oferuje ekskluzywne, niezwykle oryginalne kolekcje odzieży oraz szeroką gamę galanterii skórzanej. Współpracuje z wybitnymi polskimi projektantami – duetem Paprocki & Brzozowski oraz uznaną kreatorką mody Violą Śpiechowicz tworząc limitowane kolekcje, które cieszą dużym zainteresowaniem zarówno w świecie mody jak i wśród klientów.

„W ubiegłym roku stworzyliśmy dla OCHNIKA limitowaną kolekcję, zaś w tym to marka OCHNIK specjalnie dla nas odszyła skórzane kurtki, które zaprezentowaliśmy na ostatnim pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski wiosna/lato 2010 jaki obył się w październiku w Warszawie. – powiedział Marcin Paprocki. Zaprezentowane wzory cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – wiele osób zwróciło na nie szczególną uwagę.” – dodał Mariusz Brzozowski.

W dniach 20 – 22 listopada firma OCHNIK będzie obchodziła swój jubileusz. W tych dniach we wszystkich salonach firmowych klient będzie mógł zakupić wybrane produkty po wyjątkowo atrakcyjnej cenie z rabatem nawet do – 40%. Dla chętnych osób, które chcą dobrać odpowiednią kurtkę lub kożuch czy torebkę lub teczkę w trzech miastach w Polsce: Warszawie – Wola Park, Łodzi – Manufaktura i Krakowie – Galeria Krakowska 21 listopada w godzinach 12:00 – 18:00 stylistki OCHNIKA będą udzielać indywidualnych porad przy wyborze produktu.

Start akcji urodzinowej w piątek 20 listopada o godz. 20:00.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów OCHNIK.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu