COWON iAUDIO E2 – muzyka bliżej Ciebie

Urządzenie to z pewnością zawiruje rynek przenośnych odtwarzaczy i skusi do zakupu wielu gadżetomaniaków oraz tych podążających za nowymi trendami w modzie. A w okresie przedświątecznym z pewnością stanie się hitem. Wyjątkowy wygląd, przystępna cena i doskonała jakość odtwarzania sprawiają, iż nadaje się on idealnie na prezent gwiazdkowy dla ukochanej , ukochanego, naszej pociechy czy też przyjaciela.

Motywem przewodnim w E2 jest okrąg i kwadrat, nawiązuje to z pewnością do ogólnego futurystycznego kształtu i specyficznych ikonek, które prezentuje firma COWON w swojej kampanii marketingowej. Daje to odczucie , jak by urządzenie to pochodziło z innej , odległej planety czy galaktyki. Wrażenie estetyczne dopełnia dostępna gama kolorów odtwarzacza z jaką mamy do czynienia, jest ich aż 8 do wyboru, od standardowego białego i czarnego po błękit, fiolet czy też pomarańcz.

Nie tylko wygląd wyróżnia E2 od pozostałych odtwarzaczy tego typu na rynku, ale również jego moc wyjściowa, która jak na tak małe urządzenie jest naprawdę imponująca i zdecydowanie wyższa niż choćby w ipodach.

COWON postarał się również by w E2 można było słuchać muzyki w wielu rozszerzeniach, a więc nie tylko odtworzymy muzykę z plików MP3 i WMA jak to bywa we wszystkich odtwarzaczach ale i również w formatach OGG i FLAC.

Sztandarowo już w tych odtwarzaczach azjatycki producent wykorzystał technologię BBE + , dzięki której słuchanie muzyki jest tak przyjemne jak na żadnym innym odtwarzaczu.

Jak to zwykle bywa w przypadku wyjątkowych produktów, na rynek wprowadza to urządzenie firma Multimedia Inteligent Product (MIP), oficjalny dystrybutor marki COWON w Polsce.

Zapraszamy również na odwiedzenie strony dotyczącej promowanego przez nas odtwarzacza, której link znajdziecie Państwo poniżej:

www.cowon.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu