Tysiące do wygrania w nowym konkursie Nikona

„Wygraj tysiące… kolorowych marzeń” – pod takim hasłem Nikon Polska rozpoczyna nowy konkurs, w którym do wygrania są przedpłacone karty Visa – nagroda główna o wartości 50 tys. złotych oraz sto o wartości 1 tys. złotych. Nagrody przyznawane są codziennie, natomiast zwycięzca nagrody głównej wyłoniony zostanie 5 stycznia 2010 r.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 5 listopada do 31 grudnia br. zakupią jeden z promocyjnych aparatów kompaktowych COOLPIX –- model L19, L20, S220, S230, S570, S630, S640, S70, S1000pj, L100 lub P90, a następnie wyślą SMS pod numer 71480* o treści: NIKON wraz z 8-cyfrowym numerem seryjnym znajdującym się na opakowaniu i spodniej ściance aparatu. Tego samego dnia w odpowiedzi odesłany zostanie SMS z łatwym pytaniem, na które należy odpowiedzieć tak lub nie. Wygrywają najszybciej odesłane odpowiedzi. Z kolei nagroda główna zostanie przyznana temu, kto jako pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi na przesłane w dniu 5 stycznia 2010 r. główne pytanie konkursowe.

„Promocję wspierającą segment naszych aparatów kompaktowych organizujemy już po raz drugi w tym roku, ponieważ poprzednia – loteria konsumencka, która trwala latem, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.. Zachęceni tym faktem zdecydowaliśmy się rozpocząć konkurs w okresie przedświątecznym. Hasło kampanii, podobnie jak poprzednio, nawiązuje do różnorodności kolorystycznej aparatów COOLPIX” – mówi Magdalena Michalska-Szmidt, kierownik marketingu Nikon Polska.

Kampania reklamowa wspierająca konkurs „Wygraj tysiące…kolorowych marzeń” oraz równoległa kampania wizerunkowa COOLPIX prowadzone są na łamach prasy lifestyle, w Internecie oraz w telewizji. Konkurs wspierają dodatkowo materiały POS w punktach sprzedaży.

Pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie www.wygrajtysiace.pl.

Obsługą konkursu „Wygraj tysiące…kolorowych marzeń” zajęła się agencja Sales Force 1, natomiast przygotowaniem kreacji – agencja Walk The Line.

* koszt SMS-a to 1 zł netto (1,22 brutto)

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu