Jest imprezka – nowa gra na maty taneczne

IQ Publishing – dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy zapowiada wprowadzenie pod koniec listopada nowej gry dla posiadaczy mat tanecznych, którzy teraz będą mogli bawić się przy hiphopowych remiksach Tede i muzyce klubowej.

„Jest Imprezka” to kolejna gra na komputery PC z serii „Dance Party”, przeznaczona do współpracy z matami tanecznymi. W prace nad nią zaangażowana została wytwórnia „Wielkie Joł”, z takimi znanymi postaciami jak Tede, Dj Macu, Młody Grzech, Psycho Stach i inni.

Na grę składają się nowoczesne i klimatyczne utwory, będące mieszanką różnych gatunków muzyki, takich jak hip hop, dance, street, czy house. Za podkłady muzyczne odpowiadają ludzie z grupy Defrikz. Oprócz 28 utworów tej formacji, na płycie znalazły się dodatkowo dwa znakomite remiksy Tede: Glokk oraz Szjeee, a także znany teledysk Defrikz do utworu Round and Round.

„Jest Imprezka” ukaże się w serii „Dance Party” pod koniec listopada br. Grę będzie można zakupić już w cenie 39,90 złotych. Dostępna będzie ona też w zestawie wraz z matą taneczną do komputerów PC w cenie 119,90 PLN.

Więcej informacji na stronie serii: www.danceparty.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu