Jeśli Twoja stara drukarka HP straciła już gwarancję – kup nową 20% taniej

Firma HP wprowadziła do swojej oferty serwisowej kupony rabatowe na zakup nowych drukarek. Mogą z nich skorzystać wszyscy Klienci, którym skończył się okres gwarancyjny na posiadane przez nich urządzenia drukujące HP.

Wszyscy konsumenci, którym wygasła gwarancja na drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne HP mogą kupić porównywalne, nowe urządzenie z aktualnej oferty HP. Procedura jest wyjątkowo prosta: wystarczy zadzwonić na infolinię HP podając numer seryjny uszkodzonego urządzenia oraz swoje dane. Po zgłoszeniu Klient otrzyma e-mail zawierający numer referencyjny HP, który stanowi hasło Klienta oraz jest gwarancją, że HP zobowiązuje się do pokrycia 25% wartości nowego sprzętu. Po zakupie modelu najbardziej odpowiadającego funkcjom starego urządzenia należy w ciągu 60 dni zarejestrować zakup i złożyć wniosek o rabat przesyłając (faksem, e-mailem lub pocztą) dowód zakupu. W ciągu 30 dni HP przesyła 25% wartości nowego sprzętu na konto wskazane w formularzu rejestracyjnym. Maksymalna kwota udzielanego rabatu to 25% od 200€.

„Mamy nadzieję, że kupon rabatowy będzie szeroko wykorzystywany przez naszych klientów, którzy z powodzeniem korzystali z produktów HP i stoją obecnie przed wyborem naprawy pogwarancyjnej lub zakupu nowego sprzętu.” – komentuje nową ofertę Agnieszka Nowakowska, Kierownik ds. Serwisów Konsumenckich w Polsce i na Węgrzech. „Kupon rabatowy daje możliwość zakupu nowego sprzętu z atrakcyjną zniżką i pozwala korzystać klientom z nowszej technologii druku.” – dodaje Agnieszka Nowakowska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu