Główkuj z „Czaszówką” – filmową krzyżówką DIALOGu

Tagi:

30 atrakcyjnych nagród – 20 laptopów i 10 odtwarzaczy MP4, można wygrać w konkursie krzyżówkowym „Czaszówka” organizowanym przez Telefonię DIALOG. W zabawie konkursowej uczestniczyć może każdy – wystarczy tylko rozwiązać krótką krzyżówkę filmową.

„Czaszówki” są dostępne w wybranych kinach Helios i kinach niezależnych, przy zamówieniach złożonych w sieci TelePizza, w regionalnych Biurach Obsługi Klienta DIALOGu oraz na stronie konkurs.dialogmedia.pl. Rozwiązanie należy nadesłać za pośrednictwem strony konkursowej. Codziennie, od 15 listopada do 14 grudnia 2009 r. ,w godzinach 18.00-20.00 pierwsza osoba, która prześle prawidłowe hasło, wygrywa nagrodę. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

Krzyżówka jest elementem kampanii Telefonii DIALOG – „Nie płać za TV”, promującą telewizję cyfrową w pakiecie. Oferta DIALOGu umożliwia oglądanie najlepszych i najpopularniejszych kanałów TV w cyfrowej jakości z dostępem do wypożyczalni filmów na życzenie (VoD) oraz korzystanie z niezawodnego i szybkiego internetu 2 Mb/s i telefonu z możliwością nieograniczonych rozmów za jedyne 89,99 zł.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.dialogmedia.pl Tam też, w ciągu 4 dni po zakończeniu konkursu, opublikowana zostanie lista laureatów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu