Eniro Polska partnerem Internetowych Targów Wnętrz Domosfery

www.budownictwo.pl i www.pf.pl – dwa serwisy internetowe należące do Eniro Polska zostały patronami medialnymi Internetowych Targów Wnętrz, których organizatorem jest Domosfera.pl.Rozpoczęły się Internetowe Targi Wnętrz, które potrwają do 22 listopada br. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają inspiracji na urządzenie mieszkania lub chcą zmienić wystrój swojego M przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Jest to także doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami.

Dostępność wystawy, organizowanej przez Domosferę, w sieci zapewnia nieograniczony dostęp zainteresowanym z całej Polski oraz gwarantuje możliwość przeglądania ofert bez potrzeby wychodzenia z domu. Wszystkie oferty będą eksponowane w sześciu pokojach tematycznych. Każdy z nich będzie zorganizowany według kategorii i działów, umożliwiając odwiedzającym szybkie i proste dotarcie do interesującego produktu. Dodatkowym atutem są ciekawe i przejrzyste formy prezentacji, takie jak artykuły, filmy oraz wizualizacje. Wszystko sprawia, że zainteresowani mogą liczyć na dokładne zapoznanie się z najnowszymi ofertami wystawców.

Na wszystkich chętnych czekają ciekawe pomysły na aranżacje, duży wybór mebli, materiałów wykończeniowych i artykułów dekoracyjnych, oferowanych przez grupę najlepszych producentów i dystrybutorów. Na tych, którzy chcą wiedzieć więcej, będą czekać fora i specjaliści, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Realizator zapewnia także możliwość kontaktu z wystawcami.

Wyszukiwarka www.pf.pl i serwisu budowlano – biznesowy www.budownictwo.pl są patronami medialnymi wystawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu