Drugi numer „Twojego Komfortu” już w kioskach

Tagi:

Sklepy Komfort wydały drugi numer kwartalnika wnętrzarskiego „Twój Komfort”. Tematyka pisma została rozszerzona zgodnie z podtytułem „od podłogi do wnętrza”. Magazyn ukazał się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. Od listopada dostępny jest w salonach prasowych Inmedio i Kolporter w całym kraju. Pismo jest dystrybuowane bezpłatnie, jako dodatek do innych tytułów wnętrzarskich i kobiecych.

„Twój Komfort” to prekursorski magazyn wnętrzarski, prezentujący podłogę jako kluczowy element aranżacji wnętrza – nie tylko funkcjonalny czy praktyczny, ale także atrakcyjny wzorniczo a nawet modny. Celem pisma jest prezentacja najnowszych trendów w podłogach, zapoznanie czytelników z bogactwem dostępnych w branży wzorów, materiałów, faktur i kolorów, oraz zainspirowanie do zmiany aranżacji swojego mieszkania.

Nowa rozszerzona formuła

Zgodnie z pierwotnymi założeniami i w myśl hasła „od podłogi do wnętrza”, w drugim wydaniu magazynu, tematyka ewoluuje w kierunku prezentowania kompleksowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Planowanie wystroju rozpoczynamy bowiem od podłogi, ale na niej nie poprzestajemy. Kolor ścian, styl mebli i dodatków musi z nią korespondować.

Utrzymana została objętość magazynu – 106 stron oraz jego podział na główne działy tematyczne: Trendy i Nowości (w nim m.in. relacja z targów w Paryżu i Brukseli), Stylowe Inspiracje (tu m.in. prezentacja modnego stylu japońskiego) oraz Praktyczny Poradnik (zdominowany przez porady dotyczące przedświątecznych porządków i dekoracji okiennych). Obok wszystkich prezentowanych w piśmie produktów pojawiają sie linki do oferujących je sklepów. To kolejna zmiana wprowadzona w drugim numerze, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom czytelników.

Do każdego egzemplarza dołączony został świąteczny upominek – karta rabatowa ze zniżką na wszystkie dywany dostępne w sieci sklepów Komfort.

Większy zasięg dystrybucji

Drugi numer „Twojego Komfortu” jest dostępny od listopada br. w sieci salonów prasowych Inmedio i Kolporter na terenie całego kraju. Jest dodawany bezpłatnie do wszystkich zakupionych tytułów wnętrzarskich oraz wybranych magazynów kobiecych. Do kiosków trafiło 100 tysięcy egzemplarzy. Pozostała część nakładu trafi m.in. do współpracujących z Komfortem klientów sieci meblowych, firm developerskich, biur architektonicznych. Magazyn będzie także dostępny w punktach informacyjnych Komfortu w wybranych centrach handlowych (do końca roku w CH M1 w Zabrzu, w CH M1 w Poznaniu, w CH Auchan w Legnicy, w CH Auchan w Rumii, w CH M1 w Czeladzi, w CH Karolinka w Opolu, w CH Carrefour w Czyżykach – Krakowie).

Pismo można także zamówić nieodpłatnie za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa www.twoj.komfort.pl oraz sklepu internetowego WWW.komfort.pl.

Kolejne numery planowane są na 2010 rok.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu