Biuro Maklerskie Alior Banku liderem w pozyskiwaniu nowych Klientów

W październiku Biuro Maklerskie Alior Banku otworzyło ponad 3100 rachunków brokerskich, co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich brokerów na rynku, w tym w trakcie trwania publicznej oferty akcji PGE ponad 2,5 tys. Aktualnie Biuro Maklerskie Alior Banku prowadzi już blisko 11 tys. rachunków brokerskich.O tak dobrym wyniku zdecydowała przede wszystkim bardzo dobra oferta kredytowa na zakup akcji PGE, uznana za jedną z najlepszych w niezależnych rankingach. Wartość podpisanych umów kredytowych przekroczyła 1,7 mld złotych. Wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej były ograniczone do minimum a uruchomienie środków z kredytu było możliwe m.in. telefonicznie. Co warto podkreślić umowa kredytowa na zakup akcji na rynku pierwotnym nie jest związana tylko z ofertą PGE, lecz umożliwia uruchamianie środków także w ramach kolejnych ofert bez konieczności podpisywania przez Klienta dodatkowych dokumentów.

Udział Biura Maklerskiego Alior Banku w obrotach na GPW w Warszawie szybko rośnie.

Na coraz większe zainteresowanie ofertą brokerską Alior Banku wpływa przede wszystkim:

  • łatwość w otwarciu rachunku brokerskiego (Klienci Banku mogą podpisać umowę przez Internet z wykorzystaniem kodu SMS);
  • integracja rachunku bankowego i brokerskiego oraz nowoczesna i wciąż rozbudowywana platforma brokerska;
  • wysoka jakość usług dodatkowych (lokaty, oprocentowanie i oferta kredytowa);
  • rozległa sieć placówek – (ponad 130 PPZ)

Wysoką jakość obsługi Klienta potwierdzają niezależne rankingi. Biuro Maklerskie Alior Banku zostało zwycięzcą tegorocznego rankingu brokerów dla inwestorów indywidualnych zyskując tytuł „Najlepszego brokera inwestorów indywidualnych” przygotowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) oraz redakcję magazynu „Forbes”.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi brokerskiej świadczonej za pośrednictwem specjalistycznego Contact Center (19 503), dostępnej poprzez platformę internetową oraz w oddziałach Alior Banku na terenie całego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu