SMART Notebook umożliwia dostęp do zasobów edukacyjnych

Pobierz, otwórz, zainstaluj  i korzystaj z zasobów lekcyjnych z oprogramowaniem SMART Notebook Express.  SMART Technologies ogłosił wprowadzenie wersji beta oprogramowania SMART Notebook Express. To darmowa, lekka, sieciowa aplikacja, która umożliwia każdemu w dowolnym miejscu edytowanie oraz współdzielenie plików stworzonych w programie SMART Notebook.

Dla nauczycieli i osób zajmujących się edukacją, które nie mają oprogramowania zainstalowanego na ich komputerze, SMART Notebook Express umożliwia dostęp i korzystanie z zawartości oprogramowania SMART Notebook zgodnie z ich potrzebami. Ponieważ SMART Notebook Express jest aplikacją zamieszczoną w sieci, korzystanie z niej nie wymaga pobierania i instalacji, sprawiając, że jest on dostępny wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość połączenia z Internetem. SMART Notebook Express oferuje nieograniczony dostęp poprzez dowolną przeglądarkę stron www, a aktualizacja danych odbywa się automatycznie.

SMART Notebook Express posiada cechy popularnego oprogramowania SMART Notebook, włączając takie funkcje jak edycja tekstu, pióro, wybór obiektów, przesuwanie oraz usuwanie treści, uruchamianie plików  Adobe Flash oraz dodawanie stron. Narzędzia te umożliwiają nauczycielom przygotowanie interaktywnych lekcji z wykorzystaniem plików w programie SMART Notebook bez obciążania systemu oraz bez ograniczeń systemowych. SMART Notebook Express jest dostępny w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim. Wersja beta aplikacji będzie regularnie uaktualniana poprzez dodawanie nowych funkcjonalności przed wprowadzeniem pełnej wersji produktu. Aby mieć dostęp do wersji beta zapraszamy do odwiedzenia strony express.smarttech.com

„Ogromne zasoby interaktywnych treści dają zupełnie nowe możliwości w procesie nauczania” mówi Nancy Knowlton, Prezes firmy SMART. „Wielka rzesza nauczycieli z całego świata stworzyła niezwykłą zawartość programu SMART Notebook, a ze SMART Notebook Express mają teraz dostęp do zasobów z dowolnego miejsca na świecie” – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu