Nowość na rynku polskim: przełącznik KVM ATEN CS-682 USB/DVI z linii Petite

AJM Electronics wyłączny dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży przełączniki KVM DVI ze znanej i cenionej przez klientów linii Petite, obsługujący tor audio w jakości 2.1 surround system oraz tor video pracujący w technologii Video DynaSync, co w praktyce oznacza, że karta graficzna podłączonego komputera automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości obsługiwanej przez monitor (funkcja EDID).

Nowy przełącznik, oznaczony kodem CS-682, pozwala na obsługę dwóch komputerów z poziomu jednej konsoli USB / DVI (mysz USB, klawiatura USB, monitor DVI, mikrofon i głośniki). Jest bardzo prosty w instalacji (kwestia prawidłowego podłączenia kabli) i obsłudze. Przełączanie miedzy komputerami może odbywać się trzema sposobami – za pomocą klawiatury , przycisku na kablu który można położyć na biurku lub za pomocą przycisku scroll myszy.

CS-682 współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Mac, Linux i Sun. Posiada wsparcie dla klawiatur i myszy multimedialnych oraz klawiatur i myszy bezprzewodowych. Posiada funkcję emulacji klawiatur Mac i Sun. Jest kompatybilny z monitorami panoramicznymi LCD. Obsługuje wysoką rozdzielczość video – do 1920 x 1200. Jest zgodny z HDCP.

CS-682 automatycznie wykrywa i przełącza się na uruchamiany w danej chwili komputer (funkcja Power on Detection). Ma możliwość niezależnego przełączania toru audio. Port myszy USB przełącznika może być wykorzystywany do podłączenia peryferii USB za pomocą huba.

CS-682 ma kompaktowe wymiary. Nie wymaga zasilacza. W zestawie znajdują się zespolone kable połączeniowe do komputerów o długości 1,2m.

Gwarancja: 24 miesiące

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu