Lotto także przez Internet

Lotto przez Internet, czyli serwis umożliwiający nabycie kuponu i odbiór wygranej bez wychodzenia z domu, to najnowszy pomysł Zbigniewa Abramowicza, uruchomiony pod adresem www.3gry.pl. Poznański informatyk znany jest już z takich serwisów jak przelewy24.pl, bilety24.pl, box24.pl, z których korzystają internauci w całym kraju. 

Najnowszy serwis 3GRY nie tylko przyjmuje zlecenia na przekazanie typowań do kolektury Lotto, ale również pokazuje trafienia oraz pobiera i wysyła graczom ich wygrane.  W przypadku wygranej 1-go stopnia kupon jest zwracany graczowi notarialnie.

Dużo uwagi poświęcono zapewnieniu bezpieczeństwa działania serwisu i wygody użytkownika. Służy temu m.in. dostęp do panelu gracza, w którym widoczne są wszystkie typowania, dane z losowania, trafienia i wygrane, a zwłaszcza zeskanowany obraz zakupionego w kolekturze kuponu.

Nazwa serwisu zapowiada obsługę trzech gier Lotto, organizowanych przez Totalizator Sportowy (Lotto, Mini Lotto, Zakłady Specjalne). Aktualnie sprawdzane jest  przyjęcie serwisu przez internautów na grze głównej, w Lotto.

Jest  to pierwsza tego typu usługa na rynku polskim. Na rynkach europejskich podobnie działające  firmy, pośredniczące między internautami a kolekturą,  znane są od wielu lat.

Serwis 3GRY  ma już pierwszych użytkowników i można już korzystać z jego głównej funkcjonalności.

Zapraszam do poznania serwisu pod adresem www.3gry.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu