Zimowy szał zakupów w AvantiGroup

AvantiGroup, do której należą m.in takie sklepy jak Skarpetkowo.pl, Bluzki24.pl czy BieliznaXXL.pl odsłania efekty kilkumiesięcznej pracy nad całkowitym odnowieniem wizualizacji grupy ale przede wszystkim polepszenia komfortu w przeszukiwaniu produktów i wyboru właściwego zakupu.

Kupowanie nie mogło być prostsze i przyjemniejsze – mówi Viren Bhandari, wspólnik w AvantiGroup – gruntowną przebudową naszego systemu rozpoczęliśmy od stworzenia całkowicie nowego zaplecza a na to nałożyliśmy odświeżony layout i funkcje, wynikające  z kilkuletniej obserwacji zachowań i upodobań użytkowników.

W skład grupy, do której można logować się teraz jednym loginem, wchodzi Skarpetkowo.pl, BieliznaXXL.pl, Perfumino.pl, Sexy-bielizna.eu i Bluzki24.pl a także AvantiZakupy.pl – z którego można zamawiać wszystkie produkty grupy. We wszystkich sklepach od dzisiaj można łatwo przeszukiwać po rozmiarze, ulubionej marce a po wyborze produktu dostępny jest rozbudowany podgląd wraz ze szczegółowymi zdjęciami.

Poświęciliśmy dużo czasu aby wprowadzić te zmiany, ale ich efekty już teraz zaczynają być odczuwalne – komentuje Bhandari – co więcej, zawsze znani byliśmy ze świetnej obsługi klienta i chcąc jeszcze zwiększyć komfort klientów jesteśmy obecni na Blipie, Flakerze i Facebook’u. AvantiGroup nie boi się opinii klientów i chce być mocno obecne w serwisach społecznościowych, zachęcone sukcesami „Flaktestów” na Flaker.pl, gdzie produkty grupy zebrały świetne recenzje testujących.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu