Tiwi.pl wkracza do mikroblogów

Popularny serwis z interaktywnym programem telewizyjnym Tiwi.pl nieustannie się rozwija i poszerza o nowe funkcjonalności. Tym razem stawia na promocję na mikroblogach. W ten innowacyjny sposób planuje dotrzeć do młodych, ciekawych świata internautów.

Tiwi.pl posiada swój profil na trzech najpopularniejszych w Polsce mikroblogach:  tiwi.blip.pl, tiwi.pinger.pl oraz flaker.pl/tiwi. Na kontach tych ukazują się informacje o atrakcyjnych, wartych obejrzenia filmach i programach na godzinę przed ich emisją w telewizji. Podstawą ich selekcji jest zakładka „Najwyżej oceniane” znajdująca się w serwisie Tiwi.pl. Przypomnijmy, że „Najwyżej oceniane” to filmy i programy, które otrzymały najlepsze recenzje i noty od użytkowników portalu.

Na mikroblogowych profilach, przy każdym polecanym programie znajduje się także link, który bezpośrednio kieruje do jego opisu w Tiwi.pl. W ten sposób użytkownik może szybko sprawdzić, czy warto obejrzeć daną pozycję oraz jakie oceny i komentarze otrzymała ona od innych osób.

Promocja Tiwi.pl na mikroblogach to kolejny krok w dynamicznym rozwoju serwisu. Dostrzegamy ogromny potencjał tego typu działań. Każdy użytkownik mikrobloga będzie mógł w prosty sposób dodać konto Tiwi.pl do obserwowanych i przez to na bieżąco śledzić, co ciekawego jest emitowane w telewizji. Ponadto, jeśli serwis mu się spodoba, może łatwo i szybko polecić go swoim znajomym i zachęcić do korzystania z niego – mówi Rafał Zalewski, twórca Tiwi.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu