Nowe akcesoria Macally w ofercie iSource

iSource, wyłączny dystrybutor sprzętu i oprogramowania marki Apple w Polsce, poszerzył ofertę o nowe produkty firmy Macally – światowej klasy projektanta i producenta akcesoriów do telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych.

Nowym urządzeniem dostępnym w ofercie iSource jest MGRIP, regulowany uchwyt samochodowy do iPhona i iPoda, a także każdego innego telefonu komórkowego i odtwarzacza, ponieważ zawiera aż 3 rodzaje miękkich uchwytów ze specjalnym systemem zabezpieczającym przed wypadnięciem odtwarzacza, chroniącym go także przed zarysowaniami. Urządzenie montuje się na szybie samochodu za pomocą przyssawki. Ponadto elastyczna szyjka pozwala obracać uchwyt o 360 stopni, dowolnie regulując kąt widzenia.

Te same funkcje spełnia również podstawka MCUP, regulowany uchwyt do iPhona czy iPoda, do zainstalowania nie na szybie, lecz w miejscu na napoje w samochodzie. MCUP tak samo jak MGRIP zawiera 3 rodzaje uchwytów, które możesz wymieniać zależnie od tego, czy chcesz korzystać z iPhona, iPoda, czy telefonu komórkowego.

Inną nowością jest EZBOOKPAD, aluminiowa podstawka chłodząca do laptopa. Jest doskonałym akcesorium dla osób, które chcą zadbać nie tylko o lepszy komfort pracy, ale o samego latopa, będących zarazem miłośnikami nowoczesnego, eleganckiego designu w wersji minimalistycznej. Zaprojektowana została z myślą o użytkownikach MacBooków oraz innych komputerów mobilnych wielkości do 15 cali. Da się ją w pełni dopasować Dzięki możliwości regulacji wysokości, pozwala na wybór najbardziej komfortowej pozycji laptopa podczas pracy. Regulowane jest w niej również położenie wentylatora, zależnie od obszaru ciepła laptopa. Wentylator jest przy tym bardzo cichy, nawet podczas pracy na maksymalnych obrotach. Podstawka posiada wbudowany kabel USB, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do prądu – wystarczy podłączyć ją gniazda USB stojącego na niej komputera. Sama podstawka również posiada wejście portu USB, do podłączenia innych urządzeń.

Ciekawą cechą EZBOOKPAD jest to, że można w nim pionowo ustawić zamknięty komputer. Jest to wygodne zwłaszcza w trakcie konieczności jego przenoszenia. Przydaje się również, gdy zależy nam na stworzeniu przenośnego stanowiska pracy. Wystarczy, że podłączymy do laptopa zewnętrzny monitor, klawiaturę oraz mysz i miejsce pracy jest gotowe – bez konieczności otwierania komputera.

Przeciwpoślizgowe podkładki zamontowane na spodzie urządzenia zabezpieczają laptop i chronią go przed zarysowaniami. Natomiast duże wymiary podstawki (300 x 250 x 45 mm) i jej masywna budowa oraz stosunkowo duża waga – 422 gramy, gwarantują stabilność, a zarazem ochronę komputera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu